Po aštuonerių metų skirtingais keliais suka Adele su sutuoktiniu Simonu Konecki

Adele / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-20 10:40
Itin retai apie asmeninį gyvenimą kalbanti atlikėja Adele (30) pranešė, kad skiriasi su sutuoktiniu Simonu Konecki (45). Pora nusprendė skirtingais keliais sukti po aštuonerių metų, praleistų kartu.

Tiesa, apie skyrybas pranešė ne patys, o spaudai išplatintame pranešime.

„Adele ir jos sutuoktinis išsiskyrė. Jie ir toliau atsidavusiai augins savo sūnų. Kaip visuomet, prašome privatumo“, – rašoma Adele atstovų išplatintame pranešime.

Adele su sutuoktiniu Simonu Konecki / Socialinių tinklų nuotr.
Adele su sutuoktiniu Simonu Konecki / Socialinių tinklų nuotr.

Taip pat teigiama, kad daugiau komentarų šia tema nebus.

Apie tai, kad pora galimai nebegyvena kartu buvo kalbama jau 2017-aisiais, tačiau tuomet Adele griežtai tai neigė ir tikino, kad ji vis dar yra susituokusi su Simonu.

Pora mėgavosi ramiu, šeimyniniu gyvenimu tarp Londono ir Beverli Hilso. Adele beveik niekuomet nedalijo interviu apie santykius ir 2012-aisiais gimusį sūnų Angelo.

Vis dėlto populiarioji dainininkė yra atvėrusi širdį žurnalui „Ok!“.

Adele žurnalui pasakojo, jog savo sūnų stengiasi išauklėti tikru džentelmenu. Dainininkė teigė, jog stengiasi jam įskiepyti pamatines moralines vertybes.

Adele svarbiausia, kad jos mažylis išmoktų gerbti moteris.

„Auginu Angelo taip, kad jis išmoktų gerbti moteris. Jis žino, kad aš esu gaivališka jėga. Jis tai jaučia namie, jaučia ir tada, kai leidžiu su manimi ateiti į darbą. Jis visur eina kartu ir mato mano pavyzdį“, – atviravo dainininkė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai