Po apiplėšimų serijos Militos Daikerytės šeima prabilo apie skaudžią istoriją: buvo pasikėsinta į Militos tėvo gyvybę

Grožio salono „Studio M“ gimtadienio akimirkos / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-26 16:16
LNK laidoje „Bus visko“ – istorija apie devyniolikmetę, vieną jauniausių Lietuvos verslininkių Militą Daikerytę, kurios gyvenimą lydėjo žmonių apkalbos, kad jai viską nupirko turtingi tėvai. Tačiau dažnai žmonės padaro išvadas per anksti. Apie skaudžiausius išgyvenimus prabilo ne tik Milita, bet ir jos mama Sonata. Prieš 18 metų, kai Militai nebuvo net vienerių, prieš Militos tėtį buvo įvykdytas ginkluotas apiplėšimas, apvertęs visą šeimos gyvenimą aukštyn kojomis.

„Buvo šautinė žaizda, kliudytas stuburas, trečias slankstelis. Buvo didelė trauma. Gydytojai sako, kad Militos tėtis gimė su marškiniais. Po tokių traumų retas išgyvena“, – su ašaromis akyse pasakojo Sonata.

Išgirdę apie Militos studijos apiplėšimą tėvai į tai sureagavo itin jautriai. Mat buvo patyrę patį blogiausią scenarijų. Sonata labiausiai išgyvena dėl to, kad, kai peršautas vyras buvo išgabentas į Maskvą, ji išvyko kartu jo slaugyti, o neseniai gimusią mažylę paliko močiutėms. Po metų, tėčiui atsistojus ant kojų, moteris prisipažįsta supratusi viena: privalo būti savarankiška, kad, nutikus nelaimei, išlaikytų savo šeimą.

„Galėjau nedirbti, auginti mergaites, tačiau mano vidinis balsas sakė, kad turiu dirbti, būti nepriklausoma, nes nežinai, kas tavęs laukia rytoj“, – sakė Sonata. Todėl moteris įsisuko į nesibaigiančių darbų virtinę, būtent tokią savo mamą visada ir matė Milita. Nuo mažų dienų ji pati norėjo darbo ir jo vis reikalaudavo iš savo tėvų, o pirmuosius litus gavo už absoliučiai nebaltarankišką užsiėmimą.

„Man sakydavo: jei nori darbo, surink nuorūkas su pirštinėmis iš akmenukų. Gerai, sakau, puiku! Todėl savo pinigų ledams ir kitos smulkmenoms aš visada turėjau. Vėliau mamos kirpykloje ėmiau plauti klientėms plaukus, o įsijautusi net galvos masažą padarydavau”, – pasakoja Milita.

Jaunos mergaitės veržlumas ir noras dirbti šiandien ją atvedė iki nuosavo verslo, kurio pradžia tikrai nebuvo lengva. Mergina papasakos ir apie savo didžiausią stresą, kurį patyrė nusprendusi atidaryti savo grožio studiją. Prieš atidarant saloną jai ėmė augti svoris. Nesuprasdama, kas vyksta su jos kūnu, merginai į galvą ėmė lįsti net pačios juodžiausios mintys.

„Galvojau, kad mane kažkas užkerėjo, kad esu užburta. Kiekvieną kartą, kai atsistodavau ant svarstyklių, pamatydavau, jog priaugau po šimtą gramų. Todėl kas antrą dieną atsirasdavo vis po naują kilogramą, o po mėnesio aš jau buvau priaugusi net keturiolika”, – sakė Milita.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai