Po 29-erių metų santuokos išsiskyręs „Iron Maiden“ vokalistas surado naują meilę ir gyvena Paryžiuje

Bruce‘as Dickinsonas ir Leana Dolci/Vida Press ir soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-09 09:00
Grupės „Iron Maiden“ vokalistas Bruce‘as Dickinsonas (61) ir lengvojo kultūrizmo mokytoja, žurnalistė ir mados tinklaraštininkė Leana Dolci (40) – pora. Prieš metus nutraukęs santuoką su savo trijų vaikų motina Paddy, „Iron Maiden“ lyderis šiuo metu su nauja mylimąja gyvena prabangiame bute Paryžiuje.

Prieš užsimezgusią draugystę su Bruce‘u Dickinsonu, Leana buvo didžiulė jo gerbėja. Moteris ne tik vykdavo į visus „Iron Maiden“ koncertus, bet ir siųsdavo grupės vokalistui susižavėjimo kupinus laiškus. Gal 10-metį Leana su draugais keliavo aplink pasaulį ir lankėsi sunkiojo metalo grupės pasirodymuose. Be to, kurį laiką Leana dirbo muzikos žurnaliste, tad koncertinių turų metu su ja susidurdavo ne viena grupė. 

 Savo „Instagram“ paskyroje Leana save apibūdina kaip „gėlių vaiką su rokenrolo dvasia“.

Akimirka iš „Iron Maiden“ koncerto/Vida Press nuotr.
Akimirka iš „Iron Maiden“ koncerto/Vida Press nuotr.

Bruce‘as neseniai viename interviu prisipažino turintis merginą, o neseniai jie abu įamžinti Paryžiaus gatvėse.

Primename, kad „Iron Maiden“ vokalistas prieš metus nutraukė beveik tris dešimtmečius trukusią santuoką su žmona Paddy. Kartu jie augina tris vaikus.

2015 metais vos nesibaigė Bruce‘o karjera, kai jam buvo diagnozuotas trečios stadijos gerklų vėžys, per sunkų visai šeimai laikotarpį Paddy ir Bruce‘as nesugebėjo išsaugoti vienos iš stabiliausių pramogų pasaulio poros statuso. 

„Iron Maiden“ grupę, kaip vieną įtakingiausių, įvardija daugybė sunkiosios muzikos atikėjų. Pasak žurnalo „Guitar World“, „ši grupė buvo ir yra yra didelis autoritetas visoms metalo muzikantų kartoms, pradedant „Metallica“ ir baigiant „Avenged Sevenfold““. Grupės „Metallica“ būgnininkas Lars Ulrich: „Šiai grupei visada jaučiau didelę pagarbą ir simpatijas“. Grupės „Slayer“ lyderis Kerry King: „Jaunystėje ši grupė man reiškė labai daug“. Grupės „Anthrax“ lyderis Scott Ian: „Ši grupė visam mano gyvenimui turėjo didžiulį poveikį“.

Naujausi straipsniai