Po 22-ejų kartu praleistų metų skiriasi Robinas Thicke'as ir Paula Patton

Robinas Thicke'as ir Paula Patton / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-25 07:14
Subyrėjo viena tvirčiausių laikytų pramogų pasaulio porų – dainininkas Robinas Thicke'as (36 m.) ir aktorė Paula Patton (38 m.) po 22-ejų kartu praleistų metų nutarė sukti skirtingais keliais.

„Mes visada mylėsime vienas kitą ir būsime geriausiais draugais, bet vis dėlto abu nusprendėme šiuo metu išsiskirti“, – sakė pora viešame pranešime „People“.

Robinas Thicke'as ir Paula Patton susipažino prieš 22-ejus metus ir nuo tada buvo neišskiriami. Jiedu susituokė 2005-aisiais, po beveik 13-os metų draugystės. Pora augina beveik ketverių metų sūnų Julianą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Gandų apie braškančią Robino Thicke'o ir Paulos Patton santuoką pradėjo rastis praėjusią vasarą, kuomet pasirodė plačiai apkalbėtas dainos „Blurred Lines“ vaizdo klipas, kuriame Robinas Thicke'as buvo apsuptas nuogų gražuolių. Šias kalbas dar labiau paaštrino skandalingas Robino Thicke'o ir Miley Cyrus pasirodymas per MTV vaizdo klipų apdovanojimus. Visą tą laiką pora tvirtino, kad tarp jų yra viskas gerai, jie yra supratingi ir palaiko vienas kitą, tačiau dabar paaiškėjo, kad už uždarų durų iš tiesų buvo nesutarimų.

Paskutinį kartą viešumoje Robinas Thicke'as ir Paula Patton kartu pasirodė per sausio pabaigoje vykusius „Grammy“ apdovanojimus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai