Po 20 kartu praleistų metų skiriasi Gwen Stefani ir Gavinas Rossdale'as

Gwen Stefani ir Gavinas Rossdale'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-04 07:24
Gwen Stefani (45 m.) ir Gavinas Rossdale'as (49 m.), kartu praleidę 20 metų ir susilaukę trijų sūnų, nusprendė, kad jie nėra skirti vienas kitam – pora skiriasi.

Pirmadienį pora pateikė skyrybų prašymą ir oficialiai pranešė apie savo sprendimą nutraukti 13 metų trukusią santuoką.

„Nors mes abu priėmėme bendrą sprendimą nebebūti partneriais santuokoje, mes ir toliau išliekame partneriais kaip tėvai ir esame atsidavę kartu auginti savo tris sūnus laimingoje ir sveikoje aplinkoje“, – sakoma bendrame poros pareiškime „People“.

Nors žinia apie Gwen Stefani ir Gavino Rossdale'o skyrybas pasirodė labai netikėtai, vis tik patikimas šaltinis „Us Weekly“ sakė, kad to jau seniai reikėjo laukti. 

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

„Tik atrodo, kad viskas įvyko staiga, bet viskas buvo nuspręsta jau prieš kelis mėnesius, jog visi popieriai būtų pateikti ir santuoka nutraukta greitai ir lengvai“, – sakė šaltinis, pridūręs, kad problemų jų santuokoje buvo jau seniai, bet gimus jauniausiam sūnui jie stengėsi išsilaikyti kartu.

Jie stengėsi išsaugoti santuoką. Deja, to padaryti nepavyko –jausmai tiesiog dingo

„Problemų buvau jau prieš tai, bet jie stengėsi išsaugoti savo santuoką. Deja, to padaryti nepavyko. Daug jausmų tiesiog dingo“, – pasakojo šaltinis.

Gwen Stefani ir Gavinas Rossdale'as susipažino 1995-aisiais, kuomet jų grupės „No Doubt“ ir „Bush“ kartu gastroliavo. 2002-aisiais jiedu po šešerių draugystės metų susituokė.

Pora turi tris sūnus: Kingstoną (9 m.), Zumą (7 m.) ir Apollo (1,5 m.). Skyrybų dokumentuose nurodoma, kad jie siekia abipusės vaikų globos, o visą turtą dalinsis po lygiai – jiedu nebuvo pasirašę priešvedybinės sutarties.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai