Po 12 metų draugystės Troškūnuose susituokė plaukikas Giedrius Titenis ir Arminta Samuilytė

Giedriaus Titenio ir Armintos Samuilytės vestuvės / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2015-05-09 15:49
Šeštadienio popietę Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčioje po dvylikos metų draugystės žiedus sumainė plaukikas Giedrius Titenis (25) ir jo mylimoji Arminta Samuilytė (27).
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dar planuodami šventę jie žinojo – nekels tradicinių vestuvių, jose nebus kariamas piršlys, nebus surežisuoto scenarijaus, blizgučių ir pompastikos, kurios taip nemėgsta nei Arminta, nei Giedrius. „Mums ši diena labai svarbi. Todėl norėjome, kad viskas vyktų jaukiai ir intymiai“, – sakė Arminta.

Pora atsisakė daugelio dalykų: jie nusprendė nesamdyti fotografo, sakydami, kad specialios fotosesijos – dirbtina, jie nelankė specialių pamokų vestuvinio šokio žingsneliams išmokti. „Mums patiems tai nepriimtina, o daryti vien dėl kitų – kvaila. Turime savo mėgstamą dainą, pagal seną lietuvišką pankroko kūrinį patys sukūrėme šokį. Svarbiausia – nuoširdumas“, – įsitikinusi Arminta.

Šventei Arminta sakė pasiruošusi pati. Tiek ji, tiek Giedrius derino įvairias detales, jei pritrūkdavo laiko ar jėgų – padėjo giminaičiai ir draugai. Apie vestuvių planuotoją pora sako net nesvarsčiusi, keldami paprastą klausimą – kam to reikia?

Šventės dieną Arminta vilkėjo dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės kurta suknele. „Nemėgstu visokių gėlyčių, siuvinėjimų, daug detalių. Norėjau paprastos, tačiau puošnios ilgos suknelės atvira nugara. Džiaugiuosi, kad drauge su dizainere radome bendrą sprendimą“, – sakė Arminta. Prie suknelės ji priderino burgundiško vyno spalvos batelius, diržą, aksesuarus. Specialiai vestuvėms kostiumą siuvosi ir Giedrius.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Į šventę jaunieji atvyko atskirai. Pasveikinti jų susirinko artimiausi poros šeimos nariai, draugai. Į vakare vyksiančią šventę pora taip pat nusprendė pakviesti tik jiems brangiausius žmones, jų bus apie 40.

Poros santuoką paliudijo geri jų bičiuliai – geriausia Armintos draugė ir geriausias Giedriaus draugas. Prisiekdami vienas kitam amžiną meilę Arminta ir Giedrius užmovė vienas kitam aukso žiedus. „Norėjome tokių paprastų, senovinių auksinių žiedų. Gal nuskambės juokingai, tačiau mums labai patiko „Žiedų valdovo“ žiedas, todėl patys norėjome panašių“, – sakė Arminta.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Po vestuvių mergina nusprendė priimti vyro pavardę ir tapti Arminta Titene.

Kol kas pora povestuvinės kelionės neplanuoja ir vadinamąjį medaus mėnesį žada kuriam laikui atidėti. „Giedriaus laukia pasaulio čempionatas, todėl nusprendėme, kad ilsėtis vyksime po visų varžybų. Kur keliausime, kol kas dar neapsisprendėme. Greičiausiai rinksimės maršrutą po Europą arba judėsime link Amerikos“, – sakė Arminta.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak jos, artimiausiuose jaunavedžių planuose nėra ir vaikų. „Apie šeimos pagausėjimą dar negalvojame, kol kas dar turime svarbesnių dalykų. Nors norėtume būti keturiese“, – linksmai apie norą ateityje susilaukti dviejų vaikų užsiminė ji.

Tuoktis gegužės pradžioje pora nusprendė atsitiktinai, tačiau tik vėliau draugams priminus suprato, kad šis mėnuo jų santykiuose – ypatingas. Būtent gegužės pradžioje, prieš dvylika metų, jie ėmė draugauti, gegužės pradžioje prieš dvejus metus susižadėjo.

„Datą sugalvojome ekspromtu, tačiau atrodo, kad viskas suplanuota iš aukščiau. Susipažinome, kai mums buvo po 15 metų, tuomet net negalvojome apie bendrą ateitį, vėliau suaugom ir supratome, kad gera kartu, kad vienas kitam esame brangūs. Giedrius – be galo geras, nuoširdus, mylintis. Jis – mano širdies žmogus“, – atviravo Arminta.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai