Po 12-kos metų santuokos išsiskyrė karalienės Elizabeth II anūkas P. Phillipsas

Peteris ir Autumn Phillipsai / Kate Green nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-11 13:36
Po sunkios 2020 metų pradžios karalienė Elizabeth II patiria dar vieną smūgį: po 12-kos metų santuokos su žmona Autumn Phillips (41) skiriasi jos anūkas Peteris Phillipsas (42).

2003 m. sporto rinkodaros konsultantas Peteris susipažino su Autumn gimtajame mieste Monrealyje, Kanadoje, „Formulės-1“ automobilių sporto lenktynėse. Po 5 metų jie susituokė Šv. Jurgio koplyčioje Vindzoro pilyje.

Romos katalikų bažnyčią išpažinusi Autumn buvo priimta į Anglijos bažnyčią prieš pat poros vestuves. Jei vedybų metu ji būtų buvusi Romos katalikė, Petras būtų praradęs vietą paveldėjimo eilėje. Gimdamas Peteris buvo penktas eilėje į sostą, dabar jis yra 15-as pagal eilę.

Peteris ir Autumn Phillipsai užaugino dvi dukreles – 9 metų Savannah ir 7 metų Isla. Du poros vaikai yra artimi su savo pusbroliu princu Georgu ir princese Charlotte. Jie dažnai matomi kartu žaidžiantys karališkuose renginiuose.

Paskutinis viešas karališkasis renginys, kuriame pora dalyvavo kartu, buvo 2019 m. Braemaro aukštumų žaidynės Škotijoje kartu su karaliene Elizabeth II, princu Charlesu ir Kornvalio hercogiene Camilla.

Žinia apie Peter ir Autumn išsiskyrimą paskelbta praėjus mėnesiui po to, kai karališkąją šeimą sukrėtė pranešimas apie tai, kad princas Harry ir Meghan Markle atsisakė karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso.

Naujausi straipsniai