Po 10-metį trukusios santuokos skiriasi aktoriai Christina Hendricks ir Geoffrey Arendas

Skiriasi Christina Hendricks ir Geoffrey Arendas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-18 11:25
Serialo „Reklamos vilkai“ („Mad Man“) aktorė Christina Hendricks (44) skiriasi su vyru Geoffrey Arendu (41). Šia žinia socialinėje erdvėje pasidalijo pati aktorė.

„Prieš 12 metų įsimylėjome, tapome partneriais. Sujungėme dvi nuostabias savo šeimas. Mus lydėjo juokas, neįtikėtini gyvenimo iššūkiai bei neišsemiamos galimybės, tapome puikiais draugais“, – viešą kalbą apie skyrybas pradėjo Ch. Hendricks.

Christina Hendricks su vyru Geoffrey Arendu
Christina Hendricks su vyru Geoffrey Arendu

„Šiandien mes žengiame dar vieną žingsnį į priekį – kartu, tačiau skirtingais keliais. Mes visuomet dėkosime vienas kitam už meilę, kurią mums davė likimas, ir išliksime partneriais. Prisipažinsiu, duosime sau laiko tiek, kiek reikės, kad susivoktume naujuose gyvenimuose, iš naujo į save įsiklausytume. Atsiribosime nuo tolimesnių klausimų ir paprašysime jūsų mums duoti privatumo“, – rašė aktorė.

Apie poros skyrybas imta kalbėti šio mėnesio pradžioje, kai viename renginyje Los Andžele, Christina pasirodė be vestuvinio žiedo, kurį visuomet dėvėjo. Moteris nuo klausimų apie santykius tuomet išsisuko.

Geoffrey ir Christina susituokė 2009 metais Niujorke. Juos supažindino seriale „Reklamos Vilkai“ („Mad Man“) taip pat vaidinęs kolega Vincentas Kartheiseris.

Temos:

Skyrybos Aktualu

Naujausi straipsniai