Plytinės kartodrome į lenktyninį automobilį sėdo ir Monika Šalčiūtė

Akimirka iš lenktynių pristatymo / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gegužės 3 dieną Vilniaus Plytinės kartodrome vyko žvaigždiškos lenktynės. Jose savo dalyvavo Monika Šalčiūtė, Vaida Skaisgirė ir Raminta Vasiliauskienė ir kitos žinomos moterys.

Palenktiniauti damos susiruošė dėl ypatingos progos. Šiais metais vyksiančios „ENEOS 1006 km lenktynės“ nusimato spalvingos ir žada daug staigmenų.

Šiemet Palanga automobilių sporto šventės metu sulauks ir drago lenktynių, Danijos automobilių žiedinių varžybų etapo, kuriame gali dalyvauti šios šalies princo sūnus Joachimas. Žiūrovų kaip ir kasmet lauks drago lenktynės, taip pat pernai patikrintos ir žiūrovams itin patikusios drifto lenktynės.

TV3 vadovė Laura Blaževičiūtė džiaugėsi galimybe rodyti žiūrovų pamėgtą renginį: „Ši vasara TV3 televizijai bus kai niekad sportiška, nes su lenktynėmis mes išvažiuosime į krepšinio čempionatą. Be to, tikrai tapsime lenktynių namais, nes tai bus pirmi metai, kai visos lenktynės bus per rodomos portale tv3.lt, o per TV6 rodysime svarbiausius lenktynių momentus“.

Lenktynininkai jau rengiasi liepos 20–22 dienomis vyksiančioms varžyboms. Pasak „Eneos 1006 km lenktynių“ rekordininko, šešis kartus jas laimėjusio Jono Gelžinio, dabar jis itin rūpinasi savo fizine forma: „Šiuo metu MTB dviračiai yra mano hobis, padedantis palaikyti formą, nes lenktynėse reikia daug ištvermės, turi išlikti aštrus ir sprendimus priimti kuo greičiau. Be to, išprakaituojame beveik du litrus“, – lenktynių subtilybes atskleidė Jonas.

Renginio pristatyme dalyvavusios merginos turėjo galimybę išbandyti ir vieną iš praėjusių metų „Eneos 1006 km lenktynių“ naujovių – driftą. Drifteris Benediktas Čirba pasirūpino, kad Plytinės kartodromas būtų pilnas dūmų, o su juo važiavusios Monika Šalčiūtė ir „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vasiliauskienė iš automobilių išliptų drebančiomis kojomis. Tiesa, ne viskas pavyko iš pirmo karto. Kaip ir dera automobilių sporte, Benedikto ir Monikos pirmąjį startą lydėjo gedimas. „Aš jau įsitaisiau, pasiėmiau telefoną ir norėjau įsiamžinti ir nesupratau, kodėl mes nevažiuojame“, – įspūdžiais po nesėkmingo bandymo dalijosi Monika Šalčiūtė. Vis dėlto Bendiktas Čirba su kolegomis parodė aukščiausią profesionalumo lygį ir vos per pusvalandį suremontavę automobilį, prasuko juo kelis ratus su merginomis. „Žiūrint iš šono atrodo baisiau nei viduje“, – pripažino Raminta ir siūlė visiems išbandyti tokią pramogą.

Daugiau akimirkų iš lenktynių pristatymo Žmonės.lt fotogalerijoje:

„ENEOS 1006 km lenktynių“ pristatymas (54 nuotr.)
+48
Skaitykite daugiau