Plonos lūpos – ne bėda! 7 patarimai, kaip jas puoselėti ir paversti putlesnėmis

Lūpų priežiūra / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Mūsų kultūroje nuo seno susiformavęs gražios, gundančios moters paveikslas: ilgi plaukai, didelės akys, putlios lūpos, smėlio laikrodžio figūra. Tačiau yra begalė moterų, kurios toli nuo šio stereotipo ir atrodo nuostabiai. Jei vis tik jums neduoda ramybės, pavyzdžiui, plonos lūpos, vizualiai tai galima patobulinti.

Kirsten Dunst, Nicole Kidman, Michelle Pfeiffer, Tea Leoni, Alicia Silverstone, Reese Witherspoon, Keira Knightley – tai tik kelios garsios aktorės, kurios turi plonas lūpas ir vis tiek yra labai gražios. Akivaizdu, kad ne lūpų forma lemia, ar padarysite karjerą ir ar susirasite antrąją pusę.

Negana to, yra keletas makiažo bei lūpų priežiūros gudrybių, kuriomis naudojasi tiek Holivudo žvaigždės, tiek paprastos moterys. Lūpos atrodo sveikos ir putlesnės.

Keira Knightley / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

1. Blizgis – lūpų centre

Lūpų blizgesys gali būti puikus pagalbininkas norint optiškai padidinti lūpas, tačiau nereikėtų juo dažyti visų lūpų. Padažykite jas mėgstamais lūpų dažais ir patepkite blizgiu tik lūpų centrą – viršuje ir apačioje. Tai atspindės šviesą ir lūpos šiek tiek vizualiai paputlės, bet kartu atrodys natūraliai.

2. Tamsioms spalvoms – ne

Nors burgundiško vyno ar prinokusių slyvų spalvos lūpdažiai vis dar ant bangos, nebūtina „šokti“ ant visų bangų. Juk ir trumpa palaidinė ar kiulotai tinka toli gražu ne visoms. Tamsi ir ryški lūpų spalva akcentuos būtent jas, be to, tamsios spalvos vizualiai plonina. Jums puikiai turėtų tikti švelniai rožinės, persikinės ar nude spalvos.

Pirmiausia apveskite lūpas pieštuku, tuomet nuspalvinkite juo visas lūpas ir pasidažykite tokios pat spalvos lūpdažiu. Voila!

Keira Knightley / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

3. Sutelkite dėmesį kitur

Tai gali būti paryškintos akys bei antakiai ar graži šukuosena, o gal koks nors aksesuaras, kuris nukreiptų dėmesį nuo lūpų.

Kadangi lūpos bus neutralios ar šviesios švelnios spalvos, tamsesnės akys atrodys kaip atsvara švelniam lūpų makiažui.

Keira Knightley / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

4. Prižiūrėkite lūpas

Sudrėkintos lūpos – tai ne tik sveikos, bet ir putlesnės lūpos. Kai tik jaučiate (ar jau net matote), kad lūpos išsausėjo, patepkite jas kokybišku lūpų balzamu ar taukmedžio sviestu. Pasidomėkite priemonės sudėtimi, kad nebūtų kenksmingų medžiagų, kurios iš pradžių sudrėkina lūpas, o vėliau jos tik dar labiau išsausėja.

5. Reguliariai šveiskite

Plonesnės ar putlesnės lūpos, jas reikia prižiūrėti vienodai atidžiai. Kartą ar du per savaitę švelniai pamasažuokite lūpas dantų šepetėliu arba specialiu lūpų šveitikliu – taip pašalinsite negyvas ląsteles, pagerinsite cirkuliaciją ir paskatinsite greičiau pasigaminti naujas ląsteles.

Keira Knightley / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

6. Saugokite nuo saulės

Kaip ir kūno bei veido odą, plaukus ar akis, taip ir lūpas reikia apsaugoti nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių. Jie sendina lūpas ne mažiau nei odą. Jei ketinate ilgėliau būti lauke, naudokite lūpų balzamą arba lūpdažį su SPF.

7. Naudokite natūralius putlintojus

Mentolis, cinamonas, medus, gvazdikėlių aliejus – natūralūs lūpų putlintojai. Visi jie yra sveiki produktai, kuriuos galima tepti ant lūpų kad ir kelis kartus per dieną. Negana to, jie skaniai kvepia. 

Skaitykite daugiau