Plius dydžio modeliu tapusi Tess Holliday įkvepia apkūnias moteris pamiršti kompleksus

Tess Holliday / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-29 21:30
50 dydžio drabužius nešiojanti amerikietė Tess Holliday visai nesigėdija apvalių savo kūno formų. Net priešingai – didžiuojasi būdama kitokia nei daugelis merginų. Sverdama 118 kilogramų ir būdama 165 centimetrų ūgio ji drąsiai žengia podiumu ir nejaučia komplekso apsinuoginti prieš fotoobjektyvą.

Papildomus kilogramus ji pavertė savo privalumais ir tapo pirmuoju modelių agentūros modeliu, galinčiu demonstruoti didelių dydžių drabužius.

TAIP PAT SKAITYKITE: XXL gražuolės, mylinčios kiekvieną savo kūno apvalumą

Dėl per didelio svorio visuomet pergyvenusi Tess pati išbandė daugybę dietų, tačiau rezultatas niekuomet nebuvo toks, kokio ji tikėjosi. Nepadėjo ir skrandžio mažinimo operacija. Laukdamasi sūnaus ji priaugo dar daugiau svorio, o gimus jam suprato, kad liekna gazele ji niekuomet nebus.

Mados pasaulyje Tess Holliday vardu prisistatanti mergina dar 2013 metais socialiniame tinkle „Instagram“ sukūrė paskyrą, kurioje iki šiol publikuoja įvairias prieštaringai vertinamas, įprastus grožio ir kūno kulto standartus paneigiančias nuotraukas, karikatūras bei pasisakymus.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Šiandien Tess įrašus seka apie 80 tūkst. ją palaikančių gerbėjų. Modelis sako suprantanti, kad ji tokia – ne viena. „Jaučiuosi sudrebinusi žemę. Tai svarbus žingsnis į priekį“, – CNN.com sakė ji.

Pasak jos, kiekvieno iš mūsų kūno formos labai skirtingos ir kiekvienas turi savų rūpesčių, kiekvieno genai skirtingi, todėl tai, kas tinka vienam, gali visai netikti kitam. „Galbūt žmonės daugiau judėdami ir mažiau valgydami gali numesti svorio, tačiau tik pasakyti tai labai lengva“, – įsitikinusi ji.

Tapusi Londono modelių agentūros „Milk“ modeliu ji sako iki šiol sunkiai galinti tuo patikėti. „Visuomet jaučiuosi kaip 13 metų mergaitė, kuriai aplinkiniai sako, kad ji nėra pakankamai graži. Niekuomet negalėjau įsivaizduoti, kad viskas gali būti kitaip”, – plius dydžio modelio karjeros pradžia džiaugėsi Tess.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai