Plius dydžio modelis Ashley Graham šmaikščiai atkirto nėščia ją pavadinusiam komentatoriui

Ashley Graham pozuoja „Marina Rinaldi“ reklamai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-20 08:00
Bene garsiausia pasaulyje plius dydžio manekenė Ashley Graham (30) su pašaipiais komentatoriais, kurie kritikuoja jos svorį yra susidūrusi ne kartą. Dar rudenį vienas jų šaipėsi iš A. Graham socialiniame tinkle patalpinto vaizdo įrašo, kuriame matyti kaip ji sportuoja.

Anksčiau, interviu metu modelis yra minėjęs, kad keleras vaikinų su ja išsiskyrė dėl baimės, kad ji ateityje per daug sustorės. Vos viešoje erdvėje patalpinusi ne retuošuotas savo kūno nuotraukas – ji tuoj pat susilaukia krūvos užgaulių komentarų. Tačiau Ashley su tokiais dalykais susitvarko puikiai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Antradienį socialiniame tinkle „Instagram“ ji patalpino atostogų vaizdo įrašą, kuriame modelis įsiamžino dėvinti bikinį ir šokanti pagal „Rihannos“ hitus „N.E.R.D.“ ir „Lemon“.

my tues morning????????????????

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Tačiau jos socialinio tinklo sekėjas netrukus sudrumstė ramybę. „Labas rytas, Ashley...Atrodai gerai...su nėščiosios pilvuku“, – šalia vaizdo įrašo rašė jis.

Ne ilgai trukus jam atsakė ir pati A. Graham: „Tai tiesiog vadinama riebalais“.

Ashley ne kartą viešai prisipažinusi, kad į tokius žmones paprasčiausiai nekreipianti dėmesio. 2016 metais interviu „Glamour“ žurnalui ji yra pasakiusi: „Aš tiesiog jiems (nekentėjams) parodau vidurinį pirštą. Žinot ką? Aš esu tikrai karšta. Kiekvieną dieną aš gaunu apie 20 žinučių, kuriose žmonės man rašo, kad aš jiems padėjau pamilti save tokius, kokie yra. Aš tikiuosi, kad nuo šiol jie žiūri į veidrodį ir galvoja “aš graži/us„. Tai apverčia visą tavo pasaulį – tu pradedi suprasti kokią galią turi žodžiai“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai