Plius dydis: kaip rengtis ir ko vengti?

Stiliaus patarimai plius dydžio moterims/Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Greta Kukštaitė
Publikuota: 2020-01-23 09:00
Viena didžiausių klaidų, kurias daro daugelis į standartus „neįsipaišančių“ moterų – tai galvojimas, jog stilingai atrodyti gali tik lieknos. Žinant, kaip taisyklingai rengtis pagal figūros tipą, tik pabrėšite didžiausius savo privalumus.

Norint atrasti sau tinkamus drabužius, visų pirma išanalizuokite savo kūno linijas ir įsitikinkite, kurias kūno vietas norite maskuoti, o kurias pabrėžti. Svarbu yra žinoti, kas jums tinka bei patinka ir kokių spalvų, raštų ar kirpimų norisi. Geriausias siūlymas – nepamiršti, kad niekas kitas taip nepuošia, kaip jūsų pačių vidinis pasitikėjimas savimi, tad visų pirmą susikoncentruokite į save, o tik po to į išorę.

Jei vis dar galvojate, jog plius dydžio moterims atrodyti stilingai beveik neįmanoma misija – pasižvalgykite po šios stilingos užsienietės profilį. Pasitempti ir iš jos stiliaus pamokų pasimokyti vertėtų net ir standartiškiausių kūno formų savininkėms. Ir ypač toms, kurios mėgsta išskirtinumą, šiuolaikiškumą bei ryškius ir spalvingus derinius.

Turint vadinamą obuolio tipo figūrą, didžiausias privalumas –  rankos ir kojos, tad nuodemė būtų jų nepademonstruoti. Dirželiu juoskite laisvesnio silueto sukneles ar švarkus, tačiau segėkite jį po krūtine ir ties liemeniu ir jokiu būdu ne ties klubais – taip išryškinsite savo liemenį.

View this post on Instagram

Human croissant ?

A post shared by Ada (@ada_oguntodu) on

Kalbant apie kelnes ir džinsus – patartina rinktis aukštesnio liemens ir šiek tiek laisvesnio modelio. Prie kelnių galite derinti jaukius megztinius, palaidines ar ilgesnius švarkus, geriausia, jei šie deriniai būtų vienos panašios spalvos – monochrominiai drabužių deriniai visuomet atrodo stilingai ir slepia vietas, į kurias nesinori atkreipti dėmesio.

View this post on Instagram

Brown Skin Girl ?

A post shared by Ada (@ada_oguntodu) on

View this post on Instagram

???

A post shared by Ada (@ada_oguntodu) on

Jei mėgstate raštus, rinkitės kuo stambesnius ir geriausia, jei jie būtų vertikalūs – taip atrodysite aukštesnė. Nesvarbu, ar siekiate atrodyti lieknesnė ar ne, smulkūs raštai ir horizontalios linijos visada platina. Taip pat svarbu žinoti spalvų derinimo principus – geriausias įvaizdis sukuriamas tuomet, kai pasirenkamos trys skirtingos tarpusavyje derančios spalvos.

View this post on Instagram

Caravan sale attendant on standby ??

A post shared by Ada (@ada_oguntodu) on

Jei norite pailginti siluetą ir vizualiai sumažinti krūtinę – vilkėkite drabužius su V formos iškirpte. Laisvesnio kirpimo megztinius, palaidines ar trapecijos formos sukneles. Taipogi, nepamirškite aksesuarų – jie kaipmat pagyvins kiekvieną drabužių derinį.

View this post on Instagram

Found my reflection ? #pepsixmandarinaduck @pepsi #lfw

A post shared by Ada (@ada_oguntodu) on

Temos:

Stilius Mada

Naujausi straipsniai