„Plieninė“ Jasono Mamoa aistra: dėl savo pomėgio vyras eina iš proto

Jasonas Mamoa / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-15 14:46
Damos ir taip lydosi dėl tatuiruoto ir brutalaus (bet labai švelnios sielos) aktoriaus Jasono MOMOA (38). O alyvos į ugnį papila kultiniai vaidmenys ir žmonos Lisos BONET (50) komplimentai.

Pasaulyje, kur vyrai ir moterys neretai kone iki senatvės dvejoja dėl lyties tapatybės, Bonet žodžiai apie sutuoktinį („Jis – alfa patinas, visada stojantis už meilę ir šeimą“) liejasi į ausis kaip nektaras. „Jasonas įkūnija šiandien tokios retos formos vyriškumą, jis – lyderis, kilnus ir dosnus. Žavesys, fiziniai duomenys, gėriui naudojama galia, atsakingumas, darbo etika – taip ir panašiai galima tęsti be galo“, – neseniai interviu sakė aktorė.

Bonet nebijo seno Holivudo prietaro, kad užtenka pagirti savo partnerį ar santuoką – iškart netenki ir vieno, ir kito. Arba visiškai pasitiki Jasonu, nors ir išsitaria, kad ji, niekada nepažinojusi tėvo (tėvai išsiskyrė netrukus po Lisos gimimo), negalėjo įsivaizduoti, jog kada nors ją pamils toks protingas, doras ir išvaizdus vyras.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ir viena įspūdingiausių nūdienos veiksmo filmų žvaigždžių. Net neteisinga būtų pradėti nuo jį išgarsinusio Khalo Drogo vaidmens „Sostų karuose“ – juk ir prieš tai Jasonas, turintis įspūdingą torsą, filmavosi „Gelbėtojuose“ (seriale ir filme), seriale „Žvaigždžių vartai. Atlantida“ ir 2011 metų „Konano barbaro“ versijoje. Nesuklysim teigdami, kad Momoa įkūnytas Konanas – geriausia, kas buvo skandalingai finansiškai žlugusiame filme.

Kad ir kaip ten būtų buvę, viskas, ką darė šis 193 centimetrų ūgio milžinas iš Havajų, atvedė į šlovės tašką – „Sostų karus“. Norėdamas įtikinti, kad jis – tas, kurio jie ieško, Momoa aktorių atrankos komisijai sušoko haką – tradicinį maorių karo šokį (aktoriaus gyslomis teka ir Polinezijos aborigenų kraujas, paveldėtas iš tėvo, o antras jo vardas – Namakaeha).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Serialo kūrėjai kito Khalo išties neieškojo: puiki fizinė forma, ilgi plaukai, gebėjimas judėti prieš kamerą, neįtikėtina plastika – jis išties gimęs šiam vaidmeniui. Paties aktoriaus profesinis gyvenimas pasidalijo į iki „Sostų karų“ ir po jų – dabar žvaigždę pasigavo kino komiksų kūrėjai. Dviejuose filmuose Momoa suvaidintas Akvamenas pasirodė kitų profesionalių pasaulio gelbėtojų draugijoje, o dabar gavo asmeninę juostą. Naujajame „Akvamene“ visas siužetas sukasi apie šį pusiau atlantą, pusiau žmogų, ir pirmosios nuotraukos jau veda gerbėjus iš proto (filmo premjera JAV numatoma prieš pat Kalėdas – gruodžio 21 dieną).

Akvameno, galinčio valdyti vandenyno bangas, bendrauti su visais gyvais vandens padarais, plaukti viršgarsiniu greičiu ir apdovanoto nežmoniška jėga, misija – apsaugoti vandenynus nuo žmonių keliamos grėsmės ir drauge suvaldyti savo tautą – atlantus, nusiteikusius pakilti iš gelmių ir užplūsti Žemę.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Stiprumas ir švelnumas, agresija ir meilė, karys, meilužis ir saugotojas – visos šios savybės būdingos Jasono personažams ir... pačiam aktoriui. Užtenka pažiūrėti nuotraukas, kur efektingos išvaizdos aukštaūgis milžinas globoja mažutę (157 centimetrų ūgio) Lisą – lyg jie būtų meilužiai, o ne sutuoktiniai, gyvenantys kartu daugiau kaip dešimt metų ir turintys du vaikus – dukrą Lolą (10) bei sūnų Nakoą-Wolfą (9). Beje, Nakoa maorių kalba reiškia „karį“, o berniukas – kaip iš akies traukta tėčio kopija...

Viena karščiausių Holivudo porų – štampas, bet Lisa ir Jasonas išties verti šio epiteto. Jie susituokė pernai, tačiau kartu yra nuo 2004-ųjų, kai susipažino džiazo klube Los Andžele. Bonet buvo seniai išsiskyrusi su pirmuoju vyru – roko muzikantu Lenny Kravitzu, augino jųdviejų dukrą Zoë (29), šiek tiek filmavosi (nors labiausiai ją išgarsinę projektai – „The Cosby Show“, mistinis trileris „Angelo širdis“ su nuodėmingai gražiu Mickey Rourke’u ir komedija „Visos jos tokios“, kurioje ji dar ir dainuoja, – tada jau buvo kino istorija).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jasonas neturėjo automobilio, tad Lisa pasisiūlė jį pavėžėti iki namų. Ir sustojo pakelės kavinėje – „Guinness“ bei kukurūzų paplotėlių. Lisa sako, kad čia ir atėjo didelė meilė. „Jasonas nebėgo kaip daugelis vyrų – paprasčiausiai pakėlė mane, persimetė per petį ir nusinešė – lyg tikras urvinis žmogus!“

Naujausi straipsniai