„Playboy“ pozavusi Veronika Gordijevskaja: „Jei vyrai varvins seilę, vadinasi, gerai padirbėjau“

Veronika Gordijevskaja / zmones24.lt
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žinomo fotografo Gedimino Žilinsko meninio akto parodoje „Wild“ apsilankiusi baltarusių dainininkė Veronika Gordijevskaja žavėjosi veržliomis ir drąsiomis moterų nuotraukomis. Ji ir pati neseniai apsinuogino prieš fotoobjektyvą, tiesa, ne parodai, o vyrų žurnalui „Playboy“.

Žavioji baltarusė tikino mananti, kad žurnalas „Playboy“ nėra iš tų leidinių, kuriuose pasirodyti moterims gėda. „Šis žurnalas išlaiko aukštą lygį, jis žinomas visame pasaulyje ir laikomas prestižiniu“, – sakė 25-erių Veronika.

Erotiškas V.Gordijevskajos nuotraukas įamžino G.Žilinskas ir dainininkė negailėjo fotografui pagyrų. „Dirbti su juo – vienas malonumas, nesijaučiau nesmagiai, nesidrovėjau. Gal todėl, kad jau esu dirbusi su Gediminu, tiesa, anksčiau jis mane fotografavo apsirengusią“, – šypsojosi baltarusė.

Veronika Gordijevskaja / zmones24.lt

Veronika teigė nesibaiminanti, kad šis jos poelgis – nuotraukos „Playboy“ – ją lydės visą gyvenimą. „Taip, ši fotosesija paliks tam tikrą žymę, tačiau manau, kad „Playboy“ – prestižinis žurnalas. Aš džiaugiuosi. Nemanau, kad tai pakeis mano gerbėjų požiūrį į mane. Jei ir pakeis, esu tikra, kad moters kūnas – nuostabus dalykas. O jei vyrai varvins seilę, vadinasi, gerai padirbėjau“, – šmaikštavo ji.

Tiesa, baltarusė tikino, kad savo intymių nuotraukų namuose ant sienos kabinti nežada. „Jei nutarčiau kabinti visus savo žurnalų viršelius ir nuotraukas, neužtektų sienų“, – juokėsi Veronika.

Skaitykite daugiau