Plaukus nusikirpęs aktorius Vytautas Rumšas: „Vasarą visada norisi pasikeisti“

Vytautas Rumšas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-15 19:48
Pirmadienio vakarą miesto dviračius ir jau 67-iose pasaulio šalyse veikiančią sistemą „CycloCity“ pristatęs aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis (32) pasirodė gerokai pasikeitęs. O jei tiksliau – šiek tiek atjaunėjęs. Kaip vyras juokavo, tam, kad atjaunėtų, jam neprireikė plastikos chirurgo peilių, užteko tik kirpėjo žirklių.

Portalui Žmonės.lt aktorius sakė, kad savo plaukus nusikirpti jam nebuvo sunku. Juk ataugs. O vasara visuomet norisi bent šiek tiek pasikeisti. Žinoma, smagu, kad šukuosena ne tik prisideda prie pokyčių, bet ir atjaunina.

„Iš tiesų tai vasarą norisi atsinaujinti. Be to, karšta, tad nusikirpau plaukus, kad jausčiau gaivų vėją galvoje“, – šmaikščiai kalbėjo V.Rumšas.

Vilniečiams, mėgstantiems mieste keliauti dviračiai, įsimintino vakaro vedėju tapęs Vytautas tikino, kad jis ir pats, atsiradus tokiai paslaugai, ja naudosis. Anot jo, gyvenant miesto centre tokie dviračiai kartais tampa tikru išsigelbėjimu. Daugiau apie naujuosius Vilniaus dviračius skaitykite paspaudę čia.

„Labai džiaugiuosi, kad šie dviračiai pagaliau atsirado ir Vilniuje. Aš galiu papasakoti gyvenimišką istoriją. Man reikėjo skubiai nuo Katedros iki Seimo nuvežti dokumentus. Teko nuomotis dviratį, nes toks būdas šioje miesto dalyje yra greičiausias. Tad šiandien startavę Vilniaus dviračiai itin palengvins susisiekimą mieste, kai to labiausiai reikia“, – portalui Žmonės.lt sakė aktorius.

O dabar kviečiame komentaruose įvertinti, kuri – nauja ar sena – šukuosena V.Rumšui tinka labiau?

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai