Plaukų stilististas Karolis Murauskas: „Dubajuje gali pasijusti kaip tikras princas“

Karolis Murauskas Dubajuje / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-26 08:07
Viešėdamas Dubajuje žinomas plaukų stilistas Karolis Murauskas lankėsi aštuonioliktus metus organizuojamoje, didžiausioje vidurio Rytuose dermatologijos ir lazerių konferencijoje bei parodoje.  Parodos atidarymo proga atvyksta ir patys aukščiausi šalies vadovai bei šeichai, kuriems naujausi išradimai ir inovacijos yra neaskiriama Jungtinių Arabų Emyratų augimo bei tobulėjimo filosofijos dalis. 

„Dubajuje gali pasijusti kaip tikras princas“, – prisiminimais dalijos K. Murauskas. Šalis, pastatyta dykumoje, kurioje vanduo kainuoja brangiau nei kuras, lietuvį stebino itin prieinamomis kainomis. Pavyzdžiui, 30 km kelionė nauju „Tesla“ automobiliu arba prabangiuoju „Lexus LS“ klasės limuzinu kainuoja apie 17 Eur. Na, o įsijungus „Uber“ programėlę, galima išsikviesti sraigtasparnį, kuris miestą aprodytų iš paukščio skrydžio.

Dubajus visada nori būti vienas pirmųjų pasaulyje ir tai įrodo daugybė laimėjimų, įrašytų į Gineso rekordų knygą. Prie vieno iš tokių laimėjimų Karoliui teko prisiliesti, kaip jis pats sako, iš vidaus: kelionės metu vyras apsistojo 84-ajame aukšte įrengtuose apartamentuose, „Princess Tower“ dangoraižyje, kuris pastatytas 2012 m., buvo pripažintas kaip aukščiausias apartamentų pastatas visame pasaulyje.

„Tai, kad Dubajus visada nori būti pirmas pasaulyje, įrodo pradėtos naujo pastato statybos. Saudo Arabijai paskelbus, jog stato 1000 m aukščio dangoraižį, Dubajus nieko nelaukęs pradėjo statyti 1100 m aukščio pastatą, kuris turi būti baigtas iki 2020 m. rugpjūčio, kuomet prasidės didžiausia pasaulyje inovacijų paroda, truksianti net pusę metų.“

Kelionės metu lietuvis plaukų stilistas aplankė Abu Dabyje esančią šeicho Zaido didžiają mečetę, „Ferrari“ centrą, aukščiausią pasaulio pastatą Dubajuje „Burj Khalifa“ ir akvariumą, taip pat išbandė daug įvairiausių pramogų. „Kelionės metu viskas stebino nepriekaištinga tvarka, didybe bei prabanga. Labai sunku įsivaizduoti bei suvokti, kaip vos per 50 metų šalis tapo viena iš civilizuočiausių ir saugiausių pasaulyje“, – susižavėjimo neslėpė K. Murauskas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai