Plaukų spalvą pakeitusi Eglė Skrolytė: „Variantai buvo du – arba šviesint, arba skustis plikai“

Eglė Skrolytė su savo plaukų stilistu Jevgenijumi Trafimovu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kiekviena moteris žino tą jausmą, kuomet pabundi ryte ir norisi kaip nors pasikeisti. Dažniausiai, tokiam jausmui apnikus, prieini prie išvados, kad reikia... pakeisti šukuoseną. Būtent taip trečiadienį pasijuto mamoms skirtos TV laidos vedėja Eglė Skrolytė.

„Žinote, tą moterišką jausmą, kai nori ką nors pakeisti? Tai štai, aš maniau, kad niekada nemaniau, kad būsiu blondinė, bet šiandien taip norėjau ką nors pakeisti... O ką daryti tamsius plaukus turinčiam žmogui, kai užplūsta pokyčių vėjas? Variantai buvo du – arba šviesint, arba skustis plikai. O skustis plikai nenorėjau“, – su portalu Žmonės.lt kalbėdama juokėsi E.Skrolytė.

Pasiteiravus, ar kirpėjas lengvai sutiko pašviesinti moteriai plaukus, Eglė sakė, kad ilgai Jevgenijaus Trafimovo įtikinėti nereikėjo.

„Savo stilistą aš vadinu Dievu. Mat aš atėjau su idėja, kaip noriu atrodyti, o jis tai įgyvendino. Dažais nušviesino mano juodus plaukus, ilgai neatkalbinėjo. Taigi, dabar jaučiuosi itin pasikeitusi“, – su šypsena pasakojo Eglė.

Be to, portalą Žmonės.lt  Eglė patikino, kad  nors ir keista save matyti šviesiaplaukę, jai tai visai patinka. Tiesa, giminės ir artimieji kol kas jos pokyčių nematė.

„Po kirpyklos grįžau namo, koridoriuje yra didžiulis veidrodis, tad eidama pro šoną net stabtelėjau, grįžau porą žingsnių atgal ir tik tada prisiminiau: „Oi, aš blondinė.“ Man tikrai patinka, nors priprasti dar nepripratau. Mano pokyčio nematė ir artimieji, tad nežinau, kaip vertina jie. Gal porą mėnesių su jais reiks nesusitikti“, – juokais svarstė Eglė.

Balsuokite ir komentaruose išsakykite nuomonę, kaip vertinate Eglės šukuosenos pokyčius.

 

Skaitykite daugiau