Plaukų persodinimas – ryžtis ar nesiryžti?

Plaukų transplantacijos konsultacija/ GK Klinikos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-31 10:47
Apie plaukų persodinimą sklando įvairių gandų: kad labai skauda, kad kraujas teka upeliais. Galbūt pagrindo gandams davė pačios pirmos procedūros, bet tai – seni laikai. Šiandien, kai plaukų persodinimą atlieka kvalifikuotas specialistas, naudodamas moderniausią aparatūrą ir technologijas, diskomfortas – minimalus, o rezultatas – džiuginantis.

Išbandžiusiojo pasakojimas

Pasiklausykime žmogaus, kuriam GK klinikoje neseniai plaukus persodino plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Gytė Grigonytė-Babajan.

Mūsų pažintis. 

„Su gydytoja Gyte Grigonyte-Babajan esame pažįstami ne vienus metus. Abu domimės moksliniais grožio ir estetikos procedūrų aspektais, medicinos inovacijomis, tad visada turėjome apie ką turiningai ir šmaikščiai padiskutuoti. Plaukų persodinimas – ne išimtis. Pamenu, svarstėme, kad tai – veiksminga ir įdomi procedūra, kuri reikalauja daug kantrybės (gydytojo ir paciento), laiko ir pasirengimo (pastarojo – ypač iš paciento), kad Lietuvoje ne tik moterys, bet ir vyrai prisibijo pirmojo procedūros etapo, nes yra girdėję, jog nuo galvos pašalinami plaukai. Tačiau gydytoja pasakojo, kad pasaulyje jų persodinimas labai populiarus, nes naujosios technologijos leidžia atlikti procedūrą, gauti norimą rezultatą deramai ir estetiškai. Todėl, kai sužinojau, kad GK klinika įsigijo itin modernią aparatūrą, pasiryžau patenkinti savo smalsumą ir procedūrą išmėginti.“

Mano baimės. 

„Skaudės!“ Jei vaikystėje, kai nukritote nuo dviračio, įsipjovėte pirštą ar gavote skiepą, niekada nesate patyrę skausmo, gali pasirodyti, kad jį malšinant prieš plaukų persodinimą skauda. Šiek tiek. Bet jei paklaustumėte manęs, ar buvo skausminga, atsakyčiau: „Tikrai ne!“ Žinoma, skausmo malšinimas nėra atpalaiduojamasis galvos masažas, tačiau trunka tik keletą minučių. 

„Pjaustys!“ Naujasis robotizuotas klinikos aparatas – ypatingas dalykas! Juo plaukų svogūnėliai išimami lengvai, labai greitai, be skausmo ir nepjaunant. 

„Ilgai truks!“ Procedūra tęsėsi apie keturias valandas. Dvi iš jų planšetėje žiūrėjau filmą ir miegojau. 

„Nuskus plikai!“ Plaukai buvo patrumpinti tik ties pakaušiu, visur kitur liko, kaip buvę. 

„Po procedūros jausiuosi baisiai!“ Didelių problemų nekilo. Dvi dienas praleidau ramiai, namie, trečią jau ėjau į darbą. Pirmas dešimt dienų galvą reikia pasaugoti, bet ją ir taip reikia saugoti...“

Mano patirtis. 

„Maniau, kad teks kęsti didelį skausmą procedūros metu ir gyjant. Tačiau plaukų persodinimas tikrai nesukėlė blogų emocijų. Ir mano būgštavimai nepasiteisino, ir mano bendravimas su gydytoja ir GK klinika buvo puikus.“

Plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Gytė Grigonytė-Babaan/ GK Klinikos nuotr.
Plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Gytė Grigonytė-Babaan/ GK Klinikos nuotr.

Gydytojo komentaras

Plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Gytė Grigonytė-Babajan paaiškino, kuo unikali GK klinikoje atliekama FUE plaukų transplantacija:

  • plaukų folikulai išimami vieninteliu tokio tipo robotizuotu įrenginiu Lietuvoje, kuris užtikrina veiksmų greitį;
  • vienos operacijos metu persodinama daugiau nei 2000 plaukų svogūnėlių;
  • sukuriamas natūralus tankių plaukų vaizdas;
  • užtikrinamas maksimaliai įmanomas plaukų tankis;
  • PRP procedūra, atliekama per plaukų transplantaciją, skatina prigyti persodintus ir formuotis naujus svogūnėlius;
  • plaukai patrumpinami tik donorinėje srityje;
  • plaukų transplantaciją atlieka sertifikuotas plastinės chirurgijos gydytojas.

GK KLINIKA rasite adresu Gedimino pr. 14, LT-01103 Vilnius.

Tel. +370 5 255 3353; mob. tel.: +370 620 55 599, +370 620 22 499

Daugiau informacijos apie plaukų persodinimą rasite ČIA. Informaciją apie kitas klinikos procedūras skaitykite www.gkklinika.com.

GK Klinika
GK Klinika
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.
Temos:
Plaukai

Naujausi straipsniai