Plaukikas Michaelis Phelpsas su žmona Nicole susilaukė trečiosios atžalos

Michaelis Phelpsas - jo gyvenimo akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-12 13:56
Garsus amerikiečių plaukikas Michaelis Phelpsas su žmona Nicole Johnson gyvena džiugiomis nuotaikomis – pora susilaukė trečiosios atžalos.

Žinoma ir vaikelio lytis – porai gimė sūnus. Jam suteiktas Mavericko Nicolo Phelpso vardas. Džiugiomis naujienomis savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo pats sportininkas. Sūnus porai gimė rugsėjo 9-ąją. Plaukikas džiaugėsi, kad tiek kūdikis, tiek mama jaučiasi puikiai.

„Penkių asmenų šeima. Sveikas atvykęs į šį pasaulį, Maverickai. Mama ir kūdikis yra sveiki, o berniukai labai džiaugiasi tapę vyresniaisiais broliais“, – rašė jis ir pasidalijo pagausėjusios šeimos nuotrauka. 

Michaelis ir Nicole susipažino 2007 metais „ESPY Awards" sporto apdovanojimų metu – mergina atliko praktiką televizijos kanale ESPN, o plaukikas jau buvo garsus. Jiedu keletą kartų skyrėsi ir vėl taikėsi. Paskutinį kartą jiedu išsiskyrė 2011 metais, tačiau liko draugais. Bet po trejų metų romanas atsinaujino, 2015 m. pradžioje jiedu susižadėjo.

2016 m. gegužės 5 d. Nicole pagimdė sūnų Boomerį, o 2018-iasiais pora susilaukė antrojo berniuko Becketto Richardo. Michaelis Phelpsas ir Nicole Johnson susituokė 2016 m. prieš Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

Temos:

Aktualu Vaikai

Naujausi straipsniai