Plaukikas Danas Rapšys iškovojo dar vieną aukso medalį

Danas Rapšys
Šaltinis: Žmonės
2019-10-06 21:00
AA

Sekmadienį ketvirtajame FINA plaukimo pasaulio taurės etape Budapešte plaukikas Danas Rapšys iškovojo dar vieną auksą. Medalį sportininkas pelnė 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje.

D. Rapšys distanciją įveikė per 1 min. 45,97 sek. D. Rapšys Vengrijoje jau yra iškovojęs aukso medalį 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje bei sidabrą 200 m plaukime kompleksiniu stiliumi.

Danui Rapšiui šis sezonas – ypač sėkmingas. Lietuvis nepaliauja stebinęs savo ištverme, o jo sąskaitoje – vis daugiau medalių.

Primename, jog lietuvis čempiono titulą iškovojo ir rugpjūčio 10-ąją, tarptautinės vandens sporto šakų federacijos (FINA) pasaulio plaukimo taurės antrajame etape. Sportininkas ne tik iškovojo aukso medalį, bet ir užfiksavo savo karjeros, Lietuvos ir pasaulio taurės varžybų rekordus – 200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungtį jis įveikė per 1 min., 45,07 sek.

Rugpjūčio 2-ąją Tokijuje D. Rapšys išplėšė pergalę 400 m plaukimo laisvu stiliumi finale. Plaukikas distanciją įveikė per 3:45,57 min., pasiekė šių varžybų rekordą ir aplenkė Naujosios Zelandijos atstovą Zacą Reidą, kuris tą pačią distanciją įveikė per 3:50,25 min.