Plastinių operacijų pasekmės – kardinaliai pakitęs veidas ir naujas pasas

Plastinių operacijų pasekmės – kardinaliai pakitęs veidas / Kadras iš vaizdo įšrašo
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kai žmonės gula po chirurgo skalpeliu, be jokios abejonės, jie tikisi kiek pakeisti savo išvaizdą, tačiau Pietų Korėjoje atliekamų plastinių operacijų rezultatai priblokštų tikriausiai ne vieną...

Pažvelgę į merginų nuotraukas PRIEŠ ir PO operacijos, veikiausiai net nepatikėtumėte, kad į jus žvelgia ta pati mergina. Nenuostabu, kad Pietų Korėjos chirurgų pacientėms iškyla šiokių tokių problemų grįžtant į savo gimtąją šalį.

Talentingi Pietų Korėjos chirurgai taip pakeičia merginų veidus, kad bandydamos išskristi iš šalies jos turi gerokai pavargti prie pasų kontrolės, mat asmens dokumente įklijuota nuotrauka gerokai skiriasi nuo jų išvaizdos po operacijos, rašo The Daily Mail.

Su tokiais neįprastais atvejais susipažinusios kai kurios plastinės chirurgijos klinikos Pietų Korėjoje savo pacientams netgi pradėjo išduoti sertifikatus, kurie patvirtintų, kad jiems buvo atlikta operacija. Šiuose sertifikatuose įrašomas paciento paso numeris, ligoninės, kurioje buvo atlikta operacija, pavadinimas ir jų lankymosi Pietų Korėjoje trukmė.

Kai kurios plastinės chirurgijos klinikos Pietų Korėjoje savo pacientams netgi pradėjo išduoti sertifikatus, kurie patvirtintų, kad jiems buvo atlikta operacija.

Žmonių išvaizdos pokyčiai po Pietų Korėjoje vykdomų plastinių operacijų išties stebina. Štai 2009 metais 23 kinės oro uoste turėjo gerokai pavargti įrodinėdamos savo tapatybę, kad galėtų grįžti atgal į Kiniją. Merginos buvo taip neatpažįstamai pasikeitusios, kad darbuotojai tiesiog nepatikėjo, jog prieš juos stovi rankose laikomų pasų savininkės.

Pasų kontrolėje dirbantys asmenys moteris išleido į Kiniją tik atlikę kruopščius patikrinimus ir patarė joms grįžus namo iš karto pasikeisti pasus, mat, anot jų, daug kur jie tiesiog bus laikomi negaliojančiais.

Šiuo metu Pietų Korėja yra tarsi plastinių operacijų meka, traukianti išvaizdos pokyčių trokštančius žmones iš viso pasaulio. Remiantis neseniai paskelbta statistika, plastinėmis operacijomis žavisi ir itin daug pietų korėjiečių (1 iš 77 žmonių), tarp jų ir jaunos merginos ar moterys (nuo 19 iki 49 metų), kurios po skalpeliu gulasi dažniausiai norėdamos kiek labiau vakarietiškų veido bruožų – išraiškingesnių ir didesnių akių.

Pažiūrėti, kaip plastinės operacijos neatpažįstamai pakeičia žmonių veidus, galite paspaudę ČIA.

 
Skaitykite daugiau