Plastinės chirurgijos bijanti aktorė Cate Blanchett užjaučia po skalpeliu gulančias jaunas moteris

Cate Blanchett / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-09 07:15
Aktorei Cate Blanchett 42-eji, tačiau ji įsitikinusi, kad neprisidės prie vidutinio amžiaus aktorių, mėginančių susigrąžinti jaunystę padedamos chirurgų, gretų.

„Gerą dešimtmetį daugybė žmonių savo veidus ir kūnus tobulino guldamiesi po skalpeliu. Dabar, po kurio laiko, dauguma pastebi, kad ilgainiui visi šie dalykai neišeina į gerą“, – naujajame interviu Fashionetc.com sakė australų aktorė.

Ji teigė nenorinti aiškinti kitoms moterims, kaip joms elgtis. „Žinau tik tai, kas tinka man. Aš tiesiog pernelyg bijau dirbtinai pasikeisti, juk tai ilgalaikiai pokyčiai. Žiūrėdama į 20-metes, kurios dailina savo veidus, nesižaviu, jaučiu joms gailestį“, – kalbėjo C.Blanchett.

Jaunai atrodančia, praktiškai be raukšlelių oda galinti pasigirti aktorė tvirtino, kad jos grožio paslaptis paprasta – tai dienos režimas ir retkarčiais daromos deguonies kaukės.

„Daug kas ieško naujų būdų, bet aš senamadiška. Nežinau, galbūt iš nuobodumo mes norime viską bandyti. Mano patarimas – išeikite pasivaikščioti, paskaitykite knygą! Ryte išgerkite stiklinę citrinų sulčių ir ji palaikys jūsų organizmą visą dieną“, – dalijosi patirtimi C.Blanchett.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai