Plastinėmis operacijomis pasigražinęs Aaronas Perezas prisipažino patirdavęs baisių patyčių

Aaronas Perezas dabar (kairėje) ir 2005-aisiais / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-16 11:17
Verslininkas ir jaunasis turtuolis Aaronas Perezas, neseniai prisipažinęs, kad jam atliktos kelios plastinės operacijos, prieš 10 metų atrodė visiškai kitaip. Moksliuku save vadinęs Aaronas nė iš tolo neprimena moterų viliotojo, šalia kurio rikiuotųsi galybė merginų.

Socialiniame tinklalapyje paviešintos senos A.Perezo, pastaraisiais metais išgarsėjusio Lietuvoje, fotografijos. Jose tuo metu dar nepilnametis vyrukas įsiamžinęs su merginomis. Aaronas neslepia, kad tuo metu pats sau atrodė juokingai.

„Tada buvau tikras moksliukas. Akiniai, atsidavimas informatikos mokslams – taip, tikrai atrodžiau kaip personažas iš filmo „Moksliukų kerštas“, – pasakoja A.Perezas.

Aaronas atviras: tuo metu jis patyrė patyčias. Aplinkiniai šaipėsi dėl išvaizdos. „Stambumas, juokinga šukuosena, spuoguotas veidas, akiniai – tai daugeliui užkliūdavo. O man tai buvo sudėtingas laikas“, – pirmą kartą apie paauglystėje patirtas nuoskaudas užsimena pašnekovas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau gyvenimas apvirto aukštyn kojomis, kai A.Perezas baigė mokslus ir pradėjo sėkmingai kurti verslą. Lūžis įvyko tada, kai žinomas vyras uždirbo pirmąjį milijoną.

„Dabar sulaukiu gerokai daugiau moterų dėmesio. Merginos vis labiau bendraudavo su manimi, kai atsisakiau moksliuko įvaizdžio. Negaliu sakyti, kad moterys į mane pradėjo žiūrėti tik tada, kai tapau turtingu. Visada buvau ambicingas jaunuolis, o moterims tokie vyrukai patinka“, – mintimis dalijasi amerikietis.

Kad pakeistų savo išorę, vyrukas, aktyviai dirbantis su garsiausiais Amerikos plastikos chirurgais, ir pats pasinaudojo jų paslaugomis. Taip pat jis atsidavė ir į grožio srities profesionalų rankas.

„Man padaryta akių korekcija, po kurios galėjau atsisakyti didžiausio moksliukų simbolio – akinių. Taip pat nešiojau breketus, kurie ištiesino dantis, vėliau intensyviai juos balinau“, – vardija A. Perezas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vyrui buvo atliktos dvi liposakcijos procedūros – riebalų nusiurbimas pilvo srityje. „Tai dariau dėl medicininių priežasčių. Dėl hipofizės smarkiai nutukau ir buvo sunku natūraliai sulieknėti. Teko rinktis liposakciją. Taip pat man buvo atlikta septoplastija, kuri palengvino kvėpavimą. Visas operacijas ir procedūras dariausi dėl to, kad pagerinčiau gyvenimo kokybę“, – sakė milijonierius.

Paklaustas apie paauglystės nuotraukas, darytas dar 2005 metais, kuriose jis įamžintas su sultinga mergina, Aaronas prisiminė visą istoriją. „Buvo išleistuvių naktis. Ši mergina ilgą laiką buvo mane aukle, be to, tapo šeimos drauge. Jos vaikinas ją metė iki išleistuvių likus kelioms dienoms ir pasirinko kitą gražuolę. Todėl mano auklė paklausė, ar galėčiau ją palydėti į vakarėlį. Žinoma, sutikau“, – pasakojo milijonierius.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai