Plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris: „Esant reikalui, savo kliniką paversime ligonine“

Vygintas Kaikaris/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-16 16:54
Lietuvoje įvedus karantiną ir sparčiai didėjant sergančiųjų skaičiui, žadėdamas asmeninę pagalbą į visuomenę kreipėsi žinomas plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris.

Medikas tvirtina, kad esant reikalui, privačią savo kliniką pavers ligonine ir karantinuos į klinikas nebetilpusius žmones.

„Būkime sveiki ir išlikime sveiki. Tai – svarbiausia šios dienos aktualija. Šiuo pranešimu atsižvelgiu į tris dalykus: pirmas – hipokrato priesaika, antras – socialinis atsakingumas arba pasitikėjimas vieni kitas ir trečias – įmonės branda. Aš noriu pasakyti, kad mūsų įmonė yra pasiruošusi ateinančiam „cunamiui“ ar „karui“. Valstybės sienos jau uždarytos, paskelbtas karantinas. Jeigu prasidės „karas“, kažkas turės stoti į fronto liniją. Šiuo metu į fronto liniją atsistos medikai.

 

Vygintas Kaikaris
Vygintas Kaikaris

Mes irgi esame medikai, nors ir valdome privačią gydymo įstaigą. Todėl jeigu atsitiktų taip, kad Kauno klinikose ar Santaros ligoninėje nebeliktų vietos pacientams, kuriuos reikėtų karantinuoti, mes turime vietos, turime dirbtinių plaučių ventiliacijos aparatus, turime deguonies. Mes pasiryžę mūsų įstaigą paversti ligonine. Tikuosi, kad to neprireiks, bet visi čia dirbantys esame pasiruošę“, – socialiniuose tinkluose išplatintame vaizdo įraše kalbėjo V. Kaikaris. 

Primename, kad šiuo metu Lietuvoje oficialiai yra patvirinti jau 17 koronaviruso atvejų, nuo kovo 16 d. (pirmadienio) Vyriausybė paskelbė karantiną visoje šalies teritorijoje. Atšaukiamos kelionės, atidedami renginiai, uždaromos viešojo maitinimo bei kitos ne pirmo būtinumo paslaugų tiekimo įstaigos. 

Temos:
Aktualu Liga

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama