Planuojate šv. Valentino vakarą? 9 išskirtinės idėjos

Pora / 123rf.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-09 20:30
Tikriausiai jau sukate galvą, kaip praleisti romantiškiausią vakarą metuose. Renkate dovaną, kuriate pasimatymo scenarijų. Kokį jį įsivaizduojate: dvelkiantį elegancija ar paprastą, bet labai jaukų? Štai keletas idėjų, kuriomis galite pasinaudoti.

Sentimentų keliais. Manote, kad savo miestą pažįstate puikiai? Pagalvokite iš naujo. Net ir mažiausias miestukas turi erdvių, apie kurias nieko nežinote. Griebkite savo antrąją pusę už rankos ir leiskitės ieškoti nuotykių – pasidarykite sau ekskursiją. Jos metu galite įtraukti tokias vietas, kur pirmą kartą ėjote pasivaikščioti, pasibučiavote, o gal yra tokia vieta, kur jums pasipiršo?

Griebkite savo antrąją pusę už rankos ir leiskitės ieškoti nuotykių – pasidarykite sau ekskursiją. Jos metu galite įtraukti tokias vietas, kur pirmą kartą ėjote pasivaikščioti, pasibučiavote, o gal yra tokia vieta, kur jums pasipiršo?

Viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės, kuri tikriausiai yra beribė. Po pasivaikščiojimo užeikite į restoraną ar kavinę, o jei ta vieta taip pat kels prisiminimus, tokią dienos pabaigą drąsiai galėsite vadinti sentimentų vakaru.

Koncertas + vakarienė. Mėgstate džiazą, bliuzą, o gal operą? Įsigykite bilietus į norimą koncertą, gražiai apsirenkite ir eikite pasimėgauti vakaru. Po koncerto, šiukštu, negalima skubėti namo – tegul jūsų laukia užsakytas staliukas mėgstamame restorane, kur galėsite aptarti vakaro įspūdžius.

Filmas + vakarienė. Nenorite prabangos ir įpareigojančios aprangos? Ir nereikia! Geriausiai jaučiatės, kai su savo brangiausiu žmogumi galite jaustis laisvai ir nevaržomai? Tuomet nusipirkite bilietą į gerą komediją, pasiimkite spragėsių ir nesukite galvos. Tegul tai būna jūsų romantika! O po to eikite skaniai pavakarieniauti.

Mokykitės šokti. Sakysite, kad nė velnio nenutuokiate apie šokius? Taip tik geriau. Šokių, iš kurių galima rinktis, yra labai daug, tad tikrai rasite ką nors tinkamo ir sau. Užsisakykite šokių pamoką porai ir suprasite, kad tai buvo vienas geriausiai praleistų vakarų. Juk dar nė vienam nepamaišė išmokti šokio judesiai.

Skaitykite vienas kitam. Esate romantiški, mėgstate literatūrą? Romantiškiausią savo vakarą praleiskite skaitydami vienas kitam mėgstamiausius kūrinius. Tai bus tik jūsų vakaras, ir niekas negalės to paneigti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Iškyla namuose. Lauke šalta ir niūru? O jūsų labiausiai mėgstate iškylauti? Užsisakykite maisto į namus ir surenkite vakarėlį savo svetainėje. Ant grindų patieskite pledą, primėtykite pagalvėlių, kambaryje uždekite žvakių, įjunkite muziką, pažaiskite kokį nors stalo žaidimą – tegul tai būna naminė iškyla. Ir pati romantiškiausia, kokia kada nors yra buvusi!​

Masažas porai. Jei namai, darbas, vaikai ir aplinkiniai išvargino, keliaukite atsipalaiduoti į masažo saloną. Užsisakykite masažą porai ir bent trumpai pailsėkite, kol jus maloniai masažuos, o muzika ir žvakių šviesa nuteiks raminamai. Užsisakykite viešbučio kambarį, kad po malonaus masažo nereikėtų iškart grįžti į namus ir galvoti, kodėl šis malonumas negalėjo dar šiek tiek tęstis.

Pabėgimas į sodybą ant ežero kranto. Mėgstate gamtą, norite pabėgti iš miesto? Užsisakykite sodybą ant ežero kranto. Pasiimkite vyno, pasigaminkite šventišką vakarienę,

užsikurkite židinį, įjunkite romantišką muziką ir mėgaukitės ramybe. Jokių žmonių, jokio šurmulio, tik jūs ir gamta. Ryte dar labiau įvertinsite tai, kad nusprendėte atsisakyti triukšmingų vietų ir pasislėpti sodyboje.

Fotosesija + vakarienė. Mėgstate fotografuotis? Jūsų kompiuteris pilnas nuotraukų, tačiau jos nėra kokybiškos? Kas gali būti geriau už romantišką fotosesiją? Nors kartą leiskite savo akimirkas (pasivaikščiojimą su šunimi, dieną, praleistą slidinėjant, romantiškus pietus) įamžinti profesionalui. Nustebsite, tačiau modelio darbas išties sekina, tad tikrai po poros valandų pasijausite išvargę ir praalkę. Tad romantišką vakarą vainikuoti gali skani vakarienė, kurios metu galėsite

Ji24.lt

Naujausi straipsniai