Planuojantiems savo šventę pataria: svarbu ne tobulos vestuvės, o tobulas gyvenimas

Elvyros vestuvės / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Vestuvės – dažnos merginos svajonė nuo vaikystės. Būdamos mergaitės žaisdavome su lėlėmis vestuves, rengdavome jas nuostabiausiomis suknelėmis, o svajonėse turėjome savo viziją, kokia ta tobula suknelė ir išsvajotos vestuvės.

Praėjus daugybei metų nuo šių vaikiškų žaidimų tikra nuotaka tapau ir aš! Žiūrėdama į visas nuostabias nuotakas, vestuvių nuotraukas ir vaizdo įrašus, fantastiškų suknelių pasirinkimo gausą, tobulą vestuvių dekorą pradėjau nerimauti: tai kaip susikurti savo svajonių vestuves ir būti tobula nuotaka? Patarinėjo draugės, mama, tetos, kitos nuotakos, interneto platybių straipsniai, pinteresto ir instagramo nuotraukos. Ir visos vestuvių istorijos atrodė tobulos! Tokių norėjau ir aš…

Vestuvių planavimas užtruko beveik metus, mėgavausi kiekviena akimirka ir visu procesu. Buvo nuostabu planuoti kartu su būsimu vyru. Į pagalba pasitelkiau savo sričių profesionalus, kurie padėjo sukurti tą pasaką, kurios aš taip norėjau. Mėgavomės kiekviena vestuvių dienos akimirka, gaudėme emocijas, bandėme jas pajausti visa siela. Diena buvo iš tiesų tobula.

Praėjus penkeriems metams po vestuvių aš vis dar su malonumu vartau mūsų vestuvių nuotraukų albumą ir kaip vakar jaučiu tą dieną patirtas emocijas ir kūnu bėgiojančius virpuliukus. Dabar, atsigręžusi praeitin, galiu drąsiai teigti, kad mūsų meilės šventė buvo tobula, o emocija jaudina net ir praėjus penkeriems metams. Tačiau labai svarbų dalyką supratau ne planuodama vestuves, ir net ne pačią vestuvių dieną, o praėjus keliems metams.

Vestuvės / Asmeninio archyvo nuotr.
Vestuvės / Asmeninio archyvo nuotr.

Džiaugiuosi gavusi gyvenimo dovaną, nuostabų vyrą, su kuriuo kartu sukūrėme ne tik tobulą šventę, bet ir nuostabią šeimą. Jis mano geriausias draugas, lygiavertis partneris, nuostabus mūsų vaiko tėvas. Tikiu, kad kartu nugyvensime tobulą gyvenimą drauge. Todėl drąsiai galiu teigti, kad svarbu ne sukurti tobulas vestuves, o susikurti tobulą gyvenimą su savo pasirinktu partneriu.

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.

Skaitykite daugiau