Planas vienišei: netikėti būdai patirti orgazmą be kūniško artumo

Moteris / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-12 09:00
Kad ir kaip būtų keista, tačiau mokslininkų tyrimų akiratyje atsiduriantys intymūs santykiai ir teikiami jų malonumai, pasirodo, gali pasireikšti net labai netikėta forma. Ar patikėtumėte, kad orgazmą galima pajusti, pavyzdžiui, sportuojant? Visi šie malonumų viršūnės atvejai, pasak specialistų ir jų studijų, įmanomi be... fizinio artumo.

Galbūt Valentino dieną vienišės nuspręs leistis į kitokią potyrių kelionę?

  • Sportas. Indianos universiteto tyrime sakoma, kad dauguma moterų (net 40 proc.) seksualinį malonumą patiria sportuodamos. Pasak mokslininkų, didžiausią įtaką tam daro jogos pratimai ir kiti fiziniai krūviai. Apskritai, tam tikros jogos asanos gali netgi labai įkaitinti priblėsusią aistrą. 
  • Mintys. Manoma, kad tinkamas nusiteikimas, seksualinis susijaudinimas ir fantazijos gali padėti pajusti tai, ko trokšta dauguma moterų. Bent jau taip sako sekso terapeutė Gina Odgen, parašiusi knygą Women Who Love Sex.  Tam tinka ir erotinės filmai, knygos... Pavyzdžiui, kad ir kaip prieštaringai būtų vertinama knyga „50 pilkų atspalvių“, rasime ne vieną moterį, kuri patvirtins, kad šis literatūros kūrinys padarė nemenką įtaką seksualiniam jos gyvenimui.
  • Sapnai. Tam tikro miego ciklo metu, kai mus užvaldo sapnų pasaulis, tikėtina patirti ne tik saldaus miego malonumų. Tyrimai ir apklausos atskleidžia, kad seksualinis pasitenkinimas miego metu ne toks ir retas faktas. Įtakos turi ir tai, ką sapnuojame, ir tai, kad tuo metu suaktyvėja kraujo pritekėjimas į apatinę pilvo dalį.
  • Greitojo maisto vilionės. Ar patikėtumėte, kad orgazmą galima patirti mėgaujantis greituoju maistu? Kad ir kaip žiūrėtumei, tai atrodo neįtikėtina! Gabi Jones iš Kolorado tikina, kad pyragėliai, picos ir ledai jai suteikia tai, ko norėtų kiekviena dailiosios lyties atstovė. Aišku, kas per daug – tas nesveika... Moteris ne tik priaugo svorio, bet ir mėgaujasi malonumais kur kas dažniau, nei įmanoma pagalvoti.
  • Žiovulys. Tiesa, ne bet koks. Vienas tyrimas atskleidė, kad žmonės, gerdami tam tikros rūšies antidepresantus, skundėsi neįtikėtinu pašaliniu poveikiu, t. y. žiovaudami jie pajusdavo... orgazmą. Šis atradimas padarytas dar 1983-iaisiais.
  • Vaikščiojimas. Norite tikėkite, norite ne, tačiau, pasirodo, paprasčiausias pasivaikščiojimas gali būti ne tik naudingas sveikatai. Taip nutiko 55-erių moteriai, kuri skundėsi, kad orgazmas ją ištinka, kai eina ar net kai stovi. Paaiškėjo, kad taip nutiko dėl pažeistų kojos nervų. Beje, pėdų masažas irgi vertas dėmesio. Jis tapęs kone tikru fetišu. Ką manote jūs?
  • Dantų valymas – ne tokia ir paprasta procedūra, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Viena moteris, kenčianti nuo epilepsijos priepuolių, orgazmą patirdavo valydamasi dantis. Tiesa, kyla klausimas, ar ji buvo tuo patenkinta?
  • Ir dar šis tas: galima rasti istorijų, kad moterys patiria orgazmą, kai kirpėjai rūpinasi jų plaukais, pavyzdžiui, juos kerpa, liečia, masažuoja galvos odą, jodinėja arkliais, važiuoja dviračiu ir kt.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai