Pižamų vakarėlio stilius

Pižamų deriniai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-31 16:39
Atsilaksčius po kalėdinių vakarėlių, Naujiems metams susisupti į pižamą ir prigulti su šampanu lovoje pažiūrėti filmo, nors ir „Po pirties“, skamba beveik prabangiai. Arba surengti pižamų vakarėlį draugėms – gal su raštuotomis flanelinėmis ir megztomis kojinėmis, o gal su atlasinėmis pižamomis ir siuvinėtomis satino šlepetėmis.

Kaip sakoma, „one’s company, two’s a crowd“, tad visai nesvarbu, sutiksite Naujus metus su pačia geriausia kompanija (t. y. savimi), ar būriu draugų – pižamų vakarėlis yra pats patogiausias ir net glamūriškiausias būdas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Atlasinė pižama su aukštakulniais tapo moderniausiu „niekas man neaiškins, ką rengtis“ simboliu. Vienas garsių JAV stilistų ir laidos vedėjų Kelly Clintonas dažnai mėgo sakyti mados labirintuose klaidžiojantiems: „Pižama (irgi) patogu, bet su ja neiname į žmones“. Šiuolaikinė mada – maištautojų mada: vos tik kas nors mėgina įvesti kokią taisyklę ar aiškinti, ko negalima, galime beveik užtikrintai atsilošti kėdėje ir laukti, kol draudimas taps geidžiamiausia tendencija. Taip prieš keletą metų nutiko ir pižamoms: iš lovos tiesiai į vakarėlį, nusispyrus šliures ir įšokus į atlasines kurpaites su bumbulais, aulinius ar sportbačius, kaip kam patogiau.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tiesa, atlasinės pižamos įkvėpė 20 ir 21 a. dizainerius, aktorius ir garsenybes lenkti įprastines normas, tačiau prireikė šiek tiek laiko, kol pižama iš mados lyderių ir maištautojų rato pasiekė tendencijos lygį, t. y. buvo gatvės mados patvirtinta. Kaip Chanel sakė – jei mada nepasiekia gatvės, anokia tai mada.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Moderniosios pižamos – vyriškos, kimono stiliaus sujuosiamos plačiais diržais, atlasinio šilko ir svaiginančių raštų. Derinamas su nėriniuotomis glaustinukėmis, braletėmis ir ilgais chalatais pižaminis garderobas yra modernioji vakarinė suknelė, kuri tiks ne tik pižamų vakarėliams ar Naujų metų sutikimui. Pižaminis kostiumas tapo kuo realiausiu pretendentu į vieną glamūriškiausių vakarinių derinių. O kasdienai pižamos švarkas (derinamas su bleizeriu, džinsais, klasikinėmis kelnėmis) ir kelnės (su sunkiasvoriais megztiniais ir kardiganais, vyriškais marškiniais) taps lengvai sluoksniuojamais modernaus derinio elementais.

www.lauralatour.com

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai