Pirmos „Eurovizijos“ laidos nugalėtojas Voldemars Petersons pristato ekstremalią dainos versiją: vos išvengė traumos

Voldemars Petersons / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-26 12:40
Satyrinę eurovizinę dainą pristatantis dainų kūrėjas ir atlikėjas Voldemars  Petersons,  karantino metu užsisėdėjęs namie, nenustygo vietoje ir prisikūrė įvairiausių beprotiškų idėjų, kaip praskaidrinti šių dienų rutiną.

Į šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalį patekęs dainininkas klausytojams nusprendė pateikti kiek kitokią savo dainos versiją. Tam, kad būtų linksma ne tik klausytojams bet ir jam pačiam, Voldemars dainą sudainavo pasikabinęs aukštyn kojomis.

Befilmuojant antra ar trečią dublį (kadangi toks atlikimas fiziškai nėra paprastas ir iš pirmo karto sunkiai pavyksta) Voldemars bandydamas nulipti slystelėjo ir krito ant grindų, visa laimė, kad spėjo užsikabinti už medinio kopėtėlių strypo ir taip išvengė smūgio su galva.

„Dainuojant žemyn galva greit ima spausti galvą ir akis, o ilgiau padainavus, nusileidus ant žemės, kurį laiką liejasi vaizdas akyse. Matyt dainuojant užsvaigo galva ir leidžiantis praradau koordinaciją. Laimei viskas gerai baigėsi – teigė atlikėjas“.

Prašydamas klausytojų ir gerbėjų palaikymo, Voldemaras dovanoja šią išprotėjusią, gyvai atliktą dainos versiją, kuri pareikalavo nemažai ištvermės ir pastangų.

Naujausi straipsniai