Pirmojo Nijolės Pareigytės-Rukaitienės solinio kūrinio vaizdo klipe – ir dukra Patricija

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su dukra Patricija / Eglės Liepos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-13 12:50
Dainininkė ir televizijos veidas Nijolė Pareigytė-Rukaitienė pristato pirmąjį savo solinį kūrinį „Meile tikiu“ ir jam sukurtą vaizdo klipą, kuriame ji nusifilmavo kartu su savo penkerių metų dukrele Patricija.

„Visos mamos puikiai mane supras – nėra pasaulyje stipresnio jausmo, nei meilė vaikui, – įsitikinusi Nijolė. – Šį kūrinį skyriau savo mažajai Patricijai ir iki šiol jo klausant rieda ašaros. Kiekvieną dieną aš vis iš naujo suvokiu, kokia brangi ji man yra.“

Dainininkė pasakoja, jog naujausioje savo dainoje ir vaizdo klipe norėjo įamžinti šią begalinę meilę bei šilčiausius prisiminimus kartu.

„Gyvenimas dažnai mūsų atmintyje paslepia daugybę gražių akimirkų, todėl norėjau, jog mūsų meilė amžinai liktų šiuose kadruose. Jau įsivaizduoju, kaip po daugelio metų kartu sėdėsime prie židinio, didžiulėje namų bibliotekoje, žiūrėsime šį įrašą ir dar kartą išgyvensime jaukiausias gyvenimo minutes kartu“, – šypsosi ji.

Nuo pat vaikystės grojanti ir dainuojanti mergina sako, jog muzika jau seniai nebėra tik hobis. Šiandien moteris džiaugiasi, kad savo vedamuose renginiuose galės atlikti ir šią savo solinę dainą.

„Tikrai nesiekiu būti populiariausia Lietuvos dainininkė. Man tiesiog gera dainuoti apie tai, kas svarbu, o savo išgyvenimais noriu pasidalyti su klausytojais“, – sako ji.

„Meile tikiu“ – pirmasis solinis Nijolės darbas, tačiau atlikėja sako, jog ateityje pristatys ir daugiau naujų kūrinių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai