Pirmoji Katažinos ir Deivydo Zvonkų dvynių gimtadienio šventė: Kalėdų Senelis, vaikų juokas ir linksmybės

Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimos šventės akimirkos  / Raimonods Vyšnios nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-11 17:46
Žiemos pradžia Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimoje yra labai laukiama. Ir ne tik dėl to, kad lieka vos kelios savaitės iki didžiųjų metų švenčių. Labiausiai laukiama šventė – gruodžio 1 dieną švenčiamas Zvonkų pirmagimių – Kornelijos ir Donato – gimtadienis. 

Pirmąjį vaikų gimtadienį Zvonkai nusprendė atšvęsti vaikų laisvalaikio ir edukacijos centre „COSMOS Place“. Čia mažųjų šventės kaltininkų ir gimtadienio svečių laukė speciali edukacinė programa, kurioje vyravo artėjančių Kalėdų tema. Šventėje dalyvavę vaikai ir suaugę sužinojo, kur gyvena Kalėdų senelis, pasigamino sau elektroninę eglutės dekoraciją, skanavo čia pat, „COSMOS Place“ virtuvėje, pagamintus saldumynus ir užkandžius.

Raimonods Vyšnios nuotr.
Raimonods Vyšnios nuotr.

„Iš pradžių gimtadienio šventę planavome daryti namuose. Tačiau draugai, giminės, artimieji pradėjo klausinėti, kada gi bus ta šventė, kada gali atvažiuoti pasveikinti mūsų mažuosius. Pamatėme, kad sunkiai tilpsime namuose, todėl pradėjome ieškoti, kur galima būtų originaliai atšvęsti pirmąjį gimtadienį. Iš draugų sužinojome apie žaidimų kambarį „COSMOS Place“. Ir tikrai nesuklydome pasirinkę šią vietą“, – pasakoja K. Zvonkuvienė.

Mažieji šventės dalyviai buvo pakviesti žaisti Kalėdų dvasia alsuojančius žaidimus. Žaidimais pasirūpino Kalėdų Senelis, su kuriuo vaikai galėjo dūkti tiek, kiek geidžia širdis. Kornelijos ir Donato pirmojo gimtadienio svečiai kartu su Kalėdų Seneliu ir animatoriais šėlo burbuliukų baseine, išbandė interaktyviąsias garso, projekcines sienas, svečiavosi kreivų veidrodžių karalystėje, minkštų sienų erdvėje.

Raimonods Vyšnios nuotr.
Raimonods Vyšnios nuotr.

„Gimtadienio šventė buvo nuostabi. Aš jos laukiau jau tada, kai vaikai tik buvo gimę. Mūsų rytas prasidėjo puikia nuotaika. Namuose pasidarėme fotosesiją ir ruošėmės gimtadienio šventei. Sulaukiau labai daug sveikinimų, telefonas netilo. Todėl nusprendžiau išsijungti garsą ir visą savo dėmesį skirti tik šeimai“, – šventę prisimena K. Zvonkuvienė. Ko gi savo vaikams palinkėjo tėvai? „Palinkėjome jiems tiesiog būti savimi ir niekuo neapsimetinėti gyvenime“, – sako D. Zvonkus.

Ir nors yra tokių, kurie sako, kad pirmojo gimtadienio šventė yra labiau skirta tėvams, nei vaikams, dainininkė galvoja kiek kitaip. „Nors Kornelija ir Donatas dar visai mažiukai, tačiau „COSMOS Place“ erdvėje jie jautėsi puikiai. Mačiau, kaip jiems viskas buvo įdomu... Šviečiančios šviesos, interaktyvios erdvės, Kalėdų Senelis. O kur dar visas būrys svečių, rodančių jiems išskirtinį dėmesį. Gimtadienio šventę įamžino profesionali fotografė, emocijas užfiksavo ir operatorius. Norime, kad vaikai turėtų prisiminimus, kuriais galės džiaugtis po daugelio metų, rodyti savo vaikams“, – sako K. Zvonkuvienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama