Pirmoji „Galapagų“ diena: įspūdingi dalyvių kostiumai ir pribloškiantis „Beissoul & Einius“ pasirodymas

„Beissoul & Einius“ / Manto Repečkos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-29 09:44
Šį savaitgalį Zarasuose, ežero saloje šėlsta visos Lietuvos jaunimas, suvažiavęs į muzikos ir pramogų festivalį „Galapagai 2017“. Nestinga princesių su karūnomis, kitų kaukių baliaus dalyvių, kurio ryškiausias perlas – Beissoul, pribloškęs savo sceniniu įvaizdžiu.

Jei iki šiol galvojai, kad Raudonkepuraitė ir Pilkas Vilkas yra tik pasakų personažai, tai ne – „Galapaguose“ šią porelę gali sutikti gyvai. Kaip ir Pimpačkiukus, sidabrinius delfinus, vienaragius, ar ką tik įsivaizduoji galint egzistuoti.

Pozityvumo burbulas yra toks didžiulis, ir jis lyg sniego kamuolys ritasi tolyn. Žmonės vieni kitiems padeda statyti palapines, prilaiko naujokus, norinčius išmokti vaikščioti lynu, visi kartu fotografuojasi, glosto vieni kitų šunis.

Užkulisiuose susitikę muzikantai jaučiasi kaip gerame vakarėlyje: teritorijoje pakabintos lempelės sukuria jaukią atmosferą, visur pilna vaišių. Vidas Bareikis, koncertuosiantis rytoj, o šiandien palaikantis Slėnio scenoje koncertuojančią savo žmoną Jurgą, užkulisiuose vaikščiojo ant rankų, o „Fusedmarc“ vokalistė Viktorija pademonstravo šaunų festivalinį „Versace“ švarkelį, su pokemonu ant nugaros.

Arno Mažylio nuotr.
Arno Mažylio nuotr.

Neįprastai šįkart atrodė ir Julija Ritčik, pažįstama iš „Eurovizijos“, kurioje dalyvavo su grupe „4Fun“. Šį kartą ji, vilkėdama taip, lyg būtų ką tik iš Indijos, su vyru Laimonu, kuris yra ne tik perkusijos kolekcionierius, bet ir auksarankis, sugebantis žmonos akustinę gitarą perdaryti į bosinę, atidarė festivalį „AGATA proveržio“ scenoje kaip duetas „Bambalam“.

Šioje konkursinėje scenoje atlikėjus stebi ir svečiai iš užsienio festivalių „Waves Vienna“ bei „Eurosonic“, o taip pat asociacijos AGATA atstovas Laurynas Šarkinas ir asociacijos M.A.M.A pirmininkas Martynas Tyla. Festivalyje „Galapagai“ paaiškės, kas iš šios scenos atlikėjų bus pakviesti pagroti Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A ceremonijoje. Bet tai – rytoj, o šiandien M. Tyla dar spėjo ir Zaraso ežero salos vandenlenčių parką išbandyti ar kitų grupių koncertų paklausyti, tarp jų ir Alinos Orlovos, kurią publika taip gražiai sutiko, kad dainininkė nepaliovė šypsotis. „Ačiū, kad jūsų tiek daug susirinko šitoje gražioje vietoje“, - klausytojams dėkojo atlikėja.

Publika iki dangaus pakylėjo ir Artūrą Žabą-Beissoul, kuris kartu su bendražygiu Einiumi surengė efektingą pasirodymą ir pademonstravo dvejus stulbinančius drabužių ansamblius, vieną jų praturtindamas kepuraite su didžiule balta gėle. „O aš turiu kelių atspalvių juodus kostiumus“, – vokalistui nenusileido antrasis dueto narys Einius.

„Čia tokia fantastinė atmosfera, kad mes jau paprašėme organizatorių, kad rengtų „Galapagus“ ir kitą savaitę“, – po savo šou kalbėjo Beissoul.

Manto Repečkos nuotr.
Manto Repečkos nuotr.

Visi Zaraso ežeroje saloje šį vakarą švenčia gyvenimą ir tas geros atmosferos jausmas yra kiekviename žingsnyje. O žinant, kad niekas nevažiuos namo, o linksminsis čia iki aušra patekės ir tada dar visą parą, nuteikia dvigubai geriau. „Išgeriu blic alaus ir einu statytis palapinę“, – ištarė tik atvykęs atlikėjas Mesijus. Jo pasirodymas – rytoj, bet jis nepraleido progos pabūti geriausio vaibo festivalyje dvi dienas.

Šeštadienį čia taip pat koncertuos „Leon Somov & Jazzu“, Tommy Cash, „UNKLE Live“ ir dešimtys kitų puikių grupių bei atlikėjų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai