Pirmoji diena mokykloje: princesę Charlotte ir princą George'ą atlydėjo tėvai

Pirmoji princesės Charlotte diena mokykloje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-05 13:20
Išaušo didžioji diena! Antroji Kembridžo hercogienės Kate Middleton ir princo Williamo atžala princesė Charlotte, gegužės 2-ąją atšventusi ketvirtąjį gimtadienį, ketvirtadienio rytą atvyko į Londono „Thomas's Battersea“ mokyklą. Mergaitė mokysis kartu su šešerių metų broliu George'u.

Kartu su vaikais atvykę K. Middleton ir princas Williamas neslėpė pasididžiavimo ir drąsino dukrą nebijoti ne tik mokytojos, bet ir šalia laukiančių fotografų. Abu mažyliai pirmąją dieną vilkėjo mokyklos uniformas ir, atrodo, buvo gerai nusiteikę. Tiesa, eidama link jos laukiančios mokyklos vadovės, princesė Charlotte nedrąsiai laikėsi mamos rankos ir vis už jos slėpėsi.  

Eidami į mokyklos vidų, Kembridžo hercogai švelniai prasitarė kaip jaučiasi judviejų dukra. „Pirmoji diena – ji labai jaudinasi“, – teigė princas Williamas. 

Nepaisant to, kad ši mokykla išties brangi – jokių privilegijų vaikai, nors ir iš karališkosios šeimos, nesulauks. Į abu vaikus čia kreipiamasi vardais, be titulų. Teigiama, kad į princesę Charlotte bus kreipiamasi Charlotte Cambridge, Charlotte arba jos mažybiniu vardu, kuriuo ji dažnai yra kviečiama namuose, Lotte.

Pirmoji princesės Charlotte diena mokykloje / „Scanpix“ nuotr.
Pirmoji princesės Charlotte diena mokykloje / „Scanpix“ nuotr.

Nuo ketverių, 2017-ųjų metų rugsėjį, šią mokyklą pradėjo lankyti ir pirmasis karališkosios poros sūnus George'as. Pranešama, jog jis šiuo metu mokosi „visko nuo plaukimo pamokų iki baleto klasės“. 

Vieneri mokslo metai „Thomas's Battersea“ mokykloje karališkajai šeimai atsieina 23 tūkst. svarų sterlingų. Tačiau mokykla yra puikiai vertinama ir visai šalia Kensingtono rūmų. Pernai kovą, susitikęs su Maltos premjeru princas Williamas džiaugėsi, jog dukrai labai patinka šokti, tad ji nekantrauja pradėti mokytis.

„Charlotte labai laukia kada galės kartu su broliu žingsniuoti į didelę mokyklą. Jie abu yra panašaus amžiaus, todėl daug laiko praleidžia kartu žaisdami“, – People pasakojo karališkai šeimai artimas šaltinis. 

Būdama pustrečių metukų princesė pradėjo lankyti privatų „Willcocks Nursery School“ darželį Londone, kuris buvo visai šalia šeimos namų ir kainavo 15 tūkst. svarų metams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai