Pirmo Lietuvoje humoro klubo atidaryme Justinas Jankevičius su kolegomis privertė žiūrovus šluostytis juoko ašaras

Justinas Jankevičius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-15 20:59
„Pagaliau geras, kokybiškas humoras turės savo namus!“ – audringai praneša pirmojo Lietuvoje humoro, muzikos ir teatro klubo „Comedy Club“ atstovai. Namų, kuriuose, viliamasi, juokas nenustos aidėti, atidarymo šventė sulaukė ir šalies įžymybių susidomėjimo.

Diriguoti atidarymo proga surengtam paradui buvo patikėta šviežiausiems šalyje (ginkdie, ne žaliausiems) humoro meistrams – visiems pažįstamiems, dar TV3 televizijos laidoje išgarsėti spėjusiems Justinui Jankevičiui ir Mantui Katleriui bei „slam“ poezijos, o dabar – ir neeiliuotų juokelių virtuozui Domui Raibiui.

Pasijuokti iš kolegų pokštų ir gerai praleisti laiką sostinės centre, Vokiečių gatvėje, įsikurusio „Comedy Club“ patalpose rinkosi žvaigždžių ir žvaigždučių desantas: juoko ašaras šluostėsi Agnė Jagelavičiūtė, Elena Puidokaitė-Atlanta, Laima Tamulytė, Valerijus Gigevičius, Skaiva Jasevičiūtė, Ingrida Kazlauskaitė, Giedrius Drukteinis, Rimantė Kulvinskytė, Violeta Mičiulienė ir daugelis kitų.

Ir juokai, ir nesusipratimai

Vakarėlį pradėti buvo patikėta D.Raibiui. Vaikinas savo pasirodymą pradėjo įspūdinga greitakalbe: itin sparčiai išbėrė savo žinias apie aktualijas – taip greitai, kad niekas nieko nesuprato, bet juokėsi. Vėliau tęsė pamąstymais apie „raibį“ kaip vieno iš keiksmų alternatyvą – tiesa, šis juokelis puikiai pažįstamas times, kas domisi „slam“ poezija ir D.Raibį pažįsta iš anksčiau: jiems čia – nieko naujo.

D.Raibys pokštavo apie savo įspūdingų gabaritų draugę – lygino ją su begemotu, apie Panevėžį, lenkus, Raimundą Šilanską. Vis dėlto publika pasirodė esanti įnoringa  – iš D.Raibio pokštų juokėsi vangiai, maža to, viešai ir garsiai replikavo apie tai, kas nepatinka. Savo ruožtu komikas noriai bendravo su publika ir atsakė į, rodos, kiekvieno pastabas. Supratote teisingai – stovėdamas scenoje.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Antrasis scenoje iššūkį „prajuokink žiūrovą“ priėmė Mantas Katleris. Išgarsėjęs „Humoro klube“ vaikinas pasiekė daug daugiau pasisekimo – iš jo nepadorių, net kolegas pašiepiančių juokelių iki ašarų juokėsi visi. Kalbėjo apie prostitutes, Justino Jankevičiaus genitalijas, Domą Raibį kaip vestuvių muzikantą, striptizą, masturbaciją ir visa kita tai, ko nepilnamečiams girdėti nedera.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Nors M.Katleris tikino talento juokauti neturįs, publika nepatikėjo – apdovanojo jį palaikymo klyksmais, gausiais aplodismentais. Rodos, niekas nenorėjo, kad vaikinas nuliptų nuo scenos.

Galų gale atėjo metas paties J.Jankevičiaus pasirodymui – vaikino pokštai tapo juokų perpildyto vakarėlio akcentu. Pradėjęs nuo pokštų apie Hitlerį, J.Jankevičius tęsė dalijimusi asmenine patirtimi – pasakojo, kaip jį kvietė į svingerių vakarėlį, kaip draugauja su „mergina, kuri neturi rankų“, „kaip santykiai su ja pašlijo“, lygino moteris su vynu – neva kuo jaunesnė, tuo turėtų būti pigesnė, bet…

Negailėjo J.Jankevičius juodo humoro elementų – ir apie pedofiliją, ir apie sveikatos sutrikimus „nešvariai“ juokavo. Publikai patiko – palaikė, juokėsi, prašė dar ir dar.

Išvada čia vienareikšmiška – „Comedy club“ atidarytas su humoru – daug ir kokybiško. Ar verta bus užsukti ten vėl, paaiškės vėliau. Ar verta užsukti į „Humoro klubo“ pasirodymą atsakymas vienas – taip, jei esate tolerantiškas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai