Pirmieji „The Roop“ pasispardymai Roterdamo scenoje: paviešintos repeticijos akimirkos

Pirmos „The Roop“ repeticijos Roterdame akimirkos / Andres Putting nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-08 12:58
Šeštadienio rytą Roterdamo „Ahoy“ arenoje į sceną asmeninėms repeticijoms žengė pirmieji atlikėjai, tarp jų – ir ryškioji grupė „The Roop“ su daina „Discoteque“.

Pirmoji „The Roop“ repeticija „Ahoy“ scenoje praėjo itin greitai ir sklandžiai. Grupė  per 30 minučių dainą „Discoteque“ atliko kelis kartus.

Visgi, organizatoriai neišvengė techninių nesklandumų. Pirmojo bandymo metu atliekant dainą dingo garsas, ir tik paskutinysis bandymas buvo sėkmingas.

Grupės nariai iškart pasirodė su sceniniais rūbais – geltona apranga, kuri jau spėjo tapti jų vizitine kortele. Pasirodymo metu LED ekranuose ir visame arenos apšvietime dominuoja violetinė, juoda ir balta spalvos, praneša eurodiena.lt.

Po laimėjimo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, grupė buvo minėjusi, kad pasirodymas ir bendras vaizdas Roterdamo scenoje gali skirtis nuo to, ką matėme Lietuvoje.

Žiūrėkite pirmosios repeticijos įrašą:

Pasibaigus pirmajai repeticijai, grupė „The Roop“ sudalyvavo spaudos konferencijoje „Meet & Greet“, kurios metu sulaukė įvairių ir netikėtų žurnalistų klausimų. Vienas tokių – „Kas inspiravo grupės pasirodymo šokio žingsnelius?“.

„Mes mėgstame pasiimti kai kuriuos dalykus iš praeities. Pavyzdžiui, judesius ar girdėtus garsus inspiravo mūsų vaikystės influenceriai Michaelas Jacksonas, Davidas Bowie, Freddy Mercury ir netgi Roxette“, – spaudos konferencijos metu kalbėjo Vaidotas Valiukevičius.

Ištrauka iš spaudos konferencijos „Instagram“ pasidalijo vienas populiariausių dainų konkurso tinklaraštis „Wiwibloggs“:

 

Pasirodys pirmieji

Primename, kad šiais metais grupė „The Roop“ didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje pasirodys pirmieji. Jiems iškritusį pirmąjį pasirodymo numerį grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius vadina sėkme ir dėl šios garbės džiaugiasi. Papildomo jaudulio pasirodymas pirmiesiems grupei neprideda, priešingai – dainininkas sako, kad dėl to sulaukia tik daugiau dėmesio.

„Tai didelis pliusas, nes visiems smalsu, kas atidarys Euroviziją, apie tai rašo. Įsivaiduokite, jei būtume antri ar ketvirti, juk niekas apie tai nekalbėtų. Mums šis numeris suteikia papildomo dėmesio“, – prieš išvykstant į Roterdamą kalbėjo V.Valiukevičius.

„Eurovizijos“ konkursas vyks gegužės 18–22 dienomis Nyderlanduose, Roterdame. 

Naujausi straipsniai