Pirmieji su „Žvaigždžių duetais“ atsisveikino Asta Baukutė ir Ruslanas Kirilkinas

Asta Baukutė ir Ruslanas Kirilkinas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-21 08:37
Sekmadienį LNK eteryje nugriaudėjo pirmasis projekto „Žvaigždžių duetai“ išlikimo vakaras, kuriame paaiškėjo, kuri iš porų nuo sezono pradžios nespėjo užsitarnauti pakankamai žiūrovų meilės.

Nors šioje laidoje ir sulaukė daugiau palaikymo, nei anksčiau, tačiau su projektu atsisveikinti turėjo aktorė Asta Baukutė ir atlikėjas Ruslanas Kirilkinas. Juos vos per plauką aplenkė priešpaskutinėje vietoje likęs aktorės Agnės Grudytės ir Jurgio Brūzgos duetas.

Daugiausiai savo balsų žiūrovai pirmą kartą skyrė Ištvanui Kvik ir 2013-ų metų „Mis Lietuva“ nugalėtojai Rūtai Elžbietai Mazurevičiūtei – beveik 1800. Daug ką nustebino tai, kad žiūrovai antrąją vietą ir 1618 skambučių skyrė aktorei Gabrielei Malinauskaitei ir atlikėjui Pauliui Sinkevičiui. Treti pagal žiūrovų simpatijas liko aktorius Simonas Storpirštis ir Liepa Norkevičienė.

Visgi susumavus visus trijų laidų rezultatus, lyderiai nesikeičia – galutinėje rezultatų lentelėje vis dar pirmauja nepralenkiamieji Simonas Storpirštis ir Liepa Norkevičienė. Lentelės 2-oje vietoje nuo praėjusios savaitės išsilaikė radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė ir Jurijus Veklenko, o 3-ioje – šokėjas ir renginių vedėjas Linas Lapėnas bei Irena Starošaitė.

Stebėtina, tačiau ir vėl išsiskyrė komisijos bei žiūrovų nuomonės dėl aktoriaus Martyno Vaidoto ir Natalijos Bunkės pasirodymo. Nors komisijos nariai pirmą kartą šiai porai skyrė ir komplimentų, ir aukštų balų, tačiau iš žiūrovų jie sulaukė mažiausiai palaikymo – vos 306 skambučių. Tačiau tiek žiūrovų, tiek komisijos nuomone, prasčiausiai kino filmų laidoje pasirodė Indrė Stonkuvienė bei Donatas Čižauskas. Galutinėje lentelėje duetas liko 6-tas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai