Pirmieji Lietuvoje markizių gamintojai: apie savybes, privalumus ir naują kokybę

Markizės / Projekto partnerio nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

DEXTERA džiaugiasi galėdami pasiūlyti pirmąsias lietuviškas markizes. Naujiems gaminiams parinkti itin kūrybiški iš saulės dievų vardų kilę pavadinimai atspindi įmonės filosofiją – suteikti didžiausią komfortą, įsileidžiant saulės tiek, kiek jūs patys norite. Į klausimus apie naujųjų markizių savybes, technologijas, naudojamas medžiagas ir privalumus atsako įmonės DEXTERA komercijos direktorius Mantas Visockas.

Kokių gali būti markizių ir kokie yra jų privalumai lyginant su kitais saugančiais nuo saulės produktais?

Kalbant apie praktinius aspektus, akcentuojami keli esminiai privalumai. Visų pirma, markizės suteikia daugiau estetikos ir komforto jūsų terasai. DEXTEROS markizės išsiskiria ir optimaliu gamybos laiku. Kitos įmonės užsisako gaminius iš tiekėjų, todėl natūralu, jog visas procesas užtrunka daug ilgiau. Tai itin aktualu pandemijos ir karantino laikotarpiu – juk niekas nenori, markizę užsisakius kepinant vasaros kaitrai, ją gauti tik įpusėjus rudeniui. Kitas svarbus privalumas – bekompromisė lietuviška kokybė. Mūsų įmonė jau 25 metus dirba su saulės kontrolės sprendimais ir žinome, kad lietuviai vertina tik kokybiškus, ilgaamžius gaminius.

Kokie yra techniniai markizių ypatumai?

Visi trys DEXTERA gaminamų markizių modeliai tvirtais laikikliais patogiai tvirtinami prie sienų arba lubų, individualiai reguliuojamas nuolydžio kampas. Gaminių konstrukcija nudažyta milteliniu būdu ir yra atspari įbrėžimams bei korozijai, o spalvą galima  rinktis baltą, sidabrinę, rudą arba antracito. Svarbu paminėti, kad techninės markizių detalės papildomai apsaugotos plastiko dangteliais, todėl nesikaupia dulkės, užkertamas kelias apsigyventi vabzdžiams ir voragyviams.

Markizės gali būti patogiai valdomos rankiniu arba automatiniu būdu – kaip jums patogiau. Taip pat siūlome platų priedų pasirinkimą (variklis su avarinio atidarymo galimybe, nuotolinio valdymo pultelis, vėjo daviklis, galimybė prijungti prie išmanių namų sistemų), o tai lemia, kad šie saulės kontrolės mechanizmai tampa dar išmanesni ir komfortiškesni.

Mantas Visockas / „Dextera“ nuotr.

Ar šioms markizėms gaminti naudojami išskirtiniai audiniai bei kitos medžiagos?

Labai vertinu mūsų kartos gyvenimo filosofiją – išsaugoti gamtą ateities kartoms, rūpintis ne tik savimi, bet ir aplinka kurioje gyvename. Mūsų įmonei itin svarbūs tvarūs, teigiamai aplinką veikiantys sprendimai, todėl ir klientai galės rinktis markizes su pirmaisiais pasaulyje orą gryninančiais audiniais. Taip, siūlome audinių, kurie grynina orą ir tai patvirtinta bandymais.

Šie markizių audiniai stipriai gerina oro kokybę, mažina taršą, naikina nemalonius kvapus ir yra itin draugiški gamtai bei žmogaus sveikatai. Žinoma, šiuos audinius pirmiausiai rinksis tie, kurie gyvena arčiau kelio, didmiesčiuose, pramoniniuose rajonuose ir pan. Tačiau svarbiausia, kad tokiu pasirinkimu mes kiekvienas prisidedame prie švaresnio pasaulio.

Papasakokite, kuo išskirtinis kiekvienas iš jūsų pristatomų markizių tipų.

Markizė HELIOS – ypač tvirta, kasetė apsaugo audinį nuo lietaus, sniego ir purvo. Vienas didžiausių HELIOS privalumų – modernaus dizaino kasetė, kurioje suskleidus markizę visiškai apsaugomas audinys ir markizės alkūnės. Markizė prie jūsų namo fasado tvirtinama tik dviem laikikliais, o tai didelis privalumas, lyginant su kitomis markizėmis. Įrengus vėjo daviklį, markizė išmaniai reaguoja į didėjantį vėjo greitį ir, kylant vėjui, susiskleidžia automatiškai. 

Pusiau kasetinė APOLLO markizė išsiskiria tvirtumu ir rafinuotu dizainu, o šoninė vandens nubėgimo sistema palengvina gaminio priežiūrą. Markizės konstrukcija apsaugo audinį nuo išorės poveikių. Tvirtos markizės alkūnės įtempiamos vidinių grandinių pagalba. Kaip ir HELIOS, įrengus vėjo daviklį, APOLLO išmaniai reaguoja į didėjantį vėjo greitį ir pati susiskleidžia.

Markizė SUNNA – tai tobulas sprendimas didesnėms terasoms ir komerciniams objektams. Šios markizės gali būti net iki 7 metrų pločio. Preciziškai pagamintos alkūnių lankstinės jungtys ir jas jungiančios grandinės užtikrina markizės ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą, o šoninė vandens nubėgimo sistema palengvina priežiūrą. SUNNA markizė yra bekompromisis pasirinkimas ieškantiems ekonomiško ir greito terasos uždengimo. 

Pasirinkę DEXTEROS markizes, būsite tikri, kad gausite aukščiausios klasės produktą ir galėsite mėgautis saule saugiai ir saikingai, nevarginami kaitrių spindulių. Plati gaminių spalvų paletė ir individualių išmatavimų galimybė leidžia sukurti unikalų gaminį, kuris papuoš ir apsaugos kiekvieną terasą.

DEXTERA markizės (5 nuotr.)

Skaitykite daugiau