Pirmieji Justino Jankevičiaus kartai: maldos porcelianiniam Dievui, dvylika mėsainių ir opera

Justinas Jankevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-17 14:27
Rugsėjo 25, 27 ir 28 dienomis Vilnius City Opera pristato pirmąją operą jaunimui „Jonas ir Greta“. Negana to, jog „bohemiečiai“ pirmą kartą kuria jaunajai auditorijai, visa kūryba yra patikėta ir jaunajai kūrėjų kartai: režisieriui Gediminui Šeduikiui, dirigentui Ričardui Šumilai, tarp Londono ir Paryžiaus kuriančiai dizainerei Eglei Čekanavičiūtei ir jaunam svečiui iš Anglijos Will Holt. Scenoje išvysime Italijoje gyvenančią Jurgitą Adamonytę, Vienoje kuriančią Marią Nazarovą, visiems gerai pažįstamą Rafailą Karpį ir daugelį kitų talentingų solistų.

„Jonas ir Greta“, kaip ir visas naujasis Vilnius City Opera sezonas, atsineša pirmojo karto temą. Pirmieji savarankiški žingsniai, pirmoji vieniša kelionė, pirmos meilės, pirma kūryba... VCO komanda apie visa tai pasikalbėti susitiko su komiku ir laidų vedėju Justinu Jankevičiumi. Jaunas, tačiau jau daug patirties turintis charizmatiškas vaikinas sutiko pasidalinti savo pirmaisiais kartais su Žmonės.lt skaitytojais.

Kaip visuomet šmaikštus Justinas nustebino, jog pirmą gėdingiausią paslaptį nuo tėvų jis turėjo jau būdamas aštuonerių. Tuomet vaikinas buvo nusprendęs išbandyti tėčio skustuvą – tapti tikru vyru, tik vyriškumo prisipažinti ir pritrūko.

„Tėtis pamatė, kad kažkas naudojosi jo skustuvu ir apkaltino sesę, neva ji kojas juo skutosi. Matydamas, kaip smarkiai tėtis pyko, neprisipažinau, kad tai buvo mano darbas“, – juokėsi Justinas.

Pirmoji nakvynė ne namuose, o su draugais, 15-mečiui baigėsi maldomis „porcelianiniam Dievui“, o pirmą kartą paragavus savo paties gaminto maisto, vaikinui teko suprasti, jog ne toks jau puikus virėjas, deja, jis buvo. Justinas pasakojo, jog jį, kaip ir daugelį savarankiškai gyventi pradėjusiųjų (matyt, vaikinų), šokiravo tai, jog rūbai patys nesiskalbia ir nesilygina, jei juos palieki skalbimo mašinoje.

Juokdamasis Justinas prisipažino ir tai, jog jo ir greito maisto santykiai – itin intymūs. Pasirodo, vienu metu išvaizdus vaikinas svėrė net 115 kilogramų ir buvo didžiausiais šių skanėstų naikintojas, vienu prisėdimu sukirsdavęs net dvylika mėsainių (ir dar su bulvytėmis)!

J. Jankevičius neslėpė, kad mėgsta „kultūrintis“ ir, kaip dauguma jo draugų, užsuka į operos spektaklius. Paklausėme, ar įmanoma pasirodyti prieš draugę, ją pakvietus į operą: „Žinoma. Na, aišku, priklauso kokia draugė. Jeigu smegenys „nuperoksidintos“, tai gal ir nepadarysi didelio įspūdžio, bet mano rato žmonės operą mėgsta, todėl aš, pavyzdžiui, į operą pirmam pasimatymui tikrai kviesčiau“, prisipažino pašnekovas.

Kuris pirmas kartas Justinui buvo maloniausias? Žiūrėkite vaizdo įrašą ir tikimės, kad su jumis pirmą kartą susitiksime operoje „Jonas & Greta“!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai