Pirmasis Stano koncertas: kas toji žavi mergina 1999-ųjų vaizdo įraše?

Stanislavas Stavickis-Stano/Marko Cechanovičiaus ir vaizdo įrašo stop-kadro nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-23 14:20
Socialiniuose tinkluose plintant iššūkiui parodyti savo vaikystės arba jaunystės nuotraukas, atlikėjas ir kompozitorius S. Stavickis-Stano pristato išskirtinę vaizdo medžiagą.

Tai – neseniai rastas vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas pirmasis Stano koncertas. Veiksmas vyksta 1999 metais mokyklos aktų salėje.

„Mokyklos rūsyje susiradome būgnus ir gitarą. Iš muzikos kabineto iškaulijome sintezatorių ir restauravę senas, tarybines kolonėles bei stiprintuvus pradėjome repetuoti. Jau po kelių mėnesių surengėme pirmą koncertą", – prisiminimais dalijosi atlikėjas.

Stano neslepia, kad pamačius vaizdo įrašą suspaudė širdį.

„Kokie buvome jauni, kokie įdomūs buvo laikai... Grupę pavadinome „Labas", nes atrodė, kad tai labai kietai skambantis žodis. Pamenu, scenoje labai jaudinausi, bet palaikė draugai. Tai akivaizdžiai matyti medžiagoje. Aišku, pasipuošiau, užsidėjau savo gražiausią, aptemptą maikę ir odines kelnes. Didžiausia neįminta mįslė, kas ta mergina, su kuria išeinu vaizdo klipo gale. Niekaip negaliu prisiminti“, – šypsosi S. Stavickis.

Kartu su pirmojo koncerto video medžiaga, Stano pristato ir naujausią savo dainą „Mes“, kurioje kalbama apie devyniasdešimtųjų kartą.

Naujausi straipsniai