Pirmasis seksas su nauju vyru: kur iš tiesų krypsta jo akys?

Aistringa pora / 123rf.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-25 13:15
Jei kada nors ruošdamosi pasimatymui sugaišote daugiau laiko nei besipuošdamos į darbo pokalbį, žinokite, esate tokia ne viena.

Būti gražia ir seksualia moterimi prieš patinkantį vyrą nori kiekviena, tam nė kiek negailėdamos savo brangaus laiko. Remiantis Didžiojoje Britanijoje atlikta apklausa, besiruošdamos pasimatymui su patinkančiu vyru, ypač, jeigu laukia pirmoji meilės naktis, moterys gali sugaišti net iki 6 valandų!

Tikriausiai pagalvosite, kad šios moterys tiesiog daugiau neturi ką veikti. Taip, 6 valandos išties atrodo daug, tačiau tik pagalvokite, kiek prieš pasimatymą reikia nuveikti: pasidaryti manikiūrą, pedikiūrą, pašalinti nepageidaujamus plaukelius ir išsirinkti apatinį trikotažą, gerai, jei tokį jau turite, o jeigu ne? Ką jau kalbėti apie tai, kiek laiko ištirpsta darantis makiažą ar renkantis drabužius pasimatymui, juk kiekviena susiduria su „spintos dilema“: ką rengtis – suknelę ar dėtis sijoną...

Ech, būti moterimi nėra taip paprasta, privalu išmokti greitai suktis ir visuomet atrodyti stulbinamai prieš mylimą vyrą. Tačiau ar tikrai verta tiek laiko sugaišti ruošiantis pirmajai nakčiai kartu? Vyrams skirto tinklalapio „Men‘s Health“ žurnalistai apklausė savo vyriškos lyties skaitytojus ir išsiaiškino, kas jiems lovoje svarbiausia per pirmąją sekso naktį. Jų atsakymai jus išties gali nustebinti!

Pasitikėjimas savimi

Akivaizdu, pasitikėjimas savimi nusimetus visus drabužius ir likus tik su Ievos kostiumu vyrams yra pats svarbiausias. Vyras tikrai nežiūrės ar bent jau ne iš karto pastebės, kad ant kojos liko koks vienas tik jums pastebimas mažytis plaukelis ar kad jūsų oda kiek išsausėjusi. Vyras veikiausiai kur kas labiau stebės, kaip jaučiatės lovoje: ar esate drąsi ir valiūkiška, ar baikšti visas savo grožybes po antklode slepianti moteris.

Sekso judesiukai

Jeigu puikiai žinote, kaip elgtis lovoje, jūsų pastangos tikrai bus labiau įvertintos nei nepriekaištinga šukuosena, kuri po audringos nakties bus tikrai su priekaištais... Daugeliui vyrų kur kas labiau patinka, kai moteris lovoje viską perima į savo rankas. Turime omenyje, tikrai viską...

Jūsų akys

Mes tikrai nejuokaujame. Būtent į šią moters kūno dalį krypsta daugiausia apklaustų vyrų žvilgsnių sekso metu. Taigi jei tikrai norite sužavėti vaikiną ne tik sekso, bet ir pasimatymo metu, pagrindinį dėmesį telkite savo akims – padažykite jas, kad žvilgsnis atrodytų dar seksualesnis ir labiau gundantis, o aistringąją akimirką pažvelkite jam į akis ir pasakykite, kaip kuris nors jo veiksmas stipriai jus jaudina.

Na, ar dabar neatrodo, kad moterys išties per daug laiko praleidžia save gražindamos? Žinoma, jei nepriekaištinga šukuosena ar dailiai sutvarkyti nagučiai jums pridės pasitikėjimo savimi, tuomet nė nedvejodamos bėkite į grožio saloną ir jums patinkantį vyrą tikrai sužavėsite, tik atminkite, kad tikrai nederėtų jaudintis ir nervintis dėl mažų jūsų grožio netobulumų, nes vyrai jų gali tiesiog net nepastebėti!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai