Pirmasis Miley Cyrus interviu po vestuvių: „Mes su Liamu atradome naują siejantį ryšį“

Miley Cyrus / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-18 09:00
Netikėta santuoka, sudegę namai, naujas būstas – ir viskas mažiau nei per pusmetį. Miley Cyrus (26) gyvenimas neramus ne tik žvelgiant iš šalies: pati dainininkė sako stebinanti save ir kartais nesuprantanti, kodėl pasielgė vienaip ar kitaip.

Naujajame interviu leidiniui „Vanity Fair“ – pirmame, kurį davė ištekėjusi, Miley sako, kad jos bei Liamo Hemswortho (29) namus Malibu supleškinęs gaisras nepaprastai juos suartino, nors iki tol keliskart skyrėsi. Liamas pasirodė kaip tikras didvyris, išgelbėdamas jų gyvulių ūkį: dvi kiaules, du arklius, keturias kates ir septynis šunis.

Miley Cyrus / „Scanpix“ nuotr.
Miley Cyrus / „Scanpix“ nuotr.

Miley džiaugiasi, kad nė viena gyva būtybė nenukentėjo ir vis dėlto tai buvo baisi netektis. Namai priklausė Liamui, tačiau – sutapimas – anksčiau juose studiją turėjo prodiuseris Matthew Wilderis. Būtent joje Miley įrašė pirmąją dainą, kuri buvo išleista savo, o ne Hannah Montanos vardu... Pirkdamas nekilnojamąjį turtą Hemsworthas nenutuokė apie jo istoriją, nors jau buvo pradėjęs susitikinėti su Miley (jie susipažino 2010 metais, filmuodamiesi romantiškoje istorijoje „Paskutinė daina“) ir net spėjęs laikinai išsiskirti. Suprato tik tada, kai senieji šeimininkai pradėjo kuopti garažą ir aptiko relikvijas.

Vila Malibu buvo jos priebėga per pastaruosius metus, kai tabloidai rašė apie surimtėjusią Miley, čia ji ketino įrašyti naują albumą, ramiai leisti laiką su šunimis, paršeliais ir „išgyvenimo partneriu“, kaip praminė mylimąjį. Namuose buvo sukaupta meno kolekcija: jos pačios paveikslai, draugų Heatho Ledgerio, Davido LaChapelle’io, kitų brangių žmonių – laiškai bei piešiniai, didžioji dalis 2013 metų albumo „Bangerz“ medžiagos nešiojamuosiuose kompiuteriuose ir standžiuosiuose diskuose, dainų tekstai, surašyti ranka popieriuje, būsimojo albumo apmatai. Visa tai, kaip ir tūkstantis kitų namų, prarasta Vulsio gaisro liepsnose.

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas  / „Scanpix“ nuotr.
Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas / „Scanpix“ nuotr.

Miley tuo metu buvo Pietų Afrikoje, filmavosi seriale „Juodasis veidrodis“ ir net negalėjo būti su mylimuoju. „Praradę materialius dalykus, mes su Liamu po griuvėsiais atradome naują siejantį ryšį. Išgyventa patirtis sujungė kaip klijai, it būtume vieninteliai žmonės pasaulyje, suprantantys vienas kitą“, – svarsto ji. Ir cituoja savo mėgstamos politikės Hilary Clinton rinkimų kampanijos šūkį: jie išties stipresni kartu. Nesvarbu nei lytis, nei giminė – žmogus pamilsta kitą žmogų, ne giminę, ne išvaizdą, ne ką nors kita.

Naujoji ponia Hemsworth – tai toji pati Miley Cyrus, išmokiusi pasaulį šokti tverką (dainininkė pasakoja, jog kitądien po skandalingųjų 2013 metų MTV VMA apdovanojimų jai paskambino pats Donaldas Trumpas, tada dar ne prezidentas, pasveikino su sudėtingu pasirodymu ir prisipažino, kad jam patikę), rūkiusi scenoje marihuaną (ir dabar neatsisako suktinės), šokusi su sekso lėle ir milžinišku peniu prie diržo... Tarsi primindama, kad maištinga prigimtis niekur nedingo, Miley tikina, kad net ištekėjusi už vyro tebėra neapibrėžtos orientacijos ir tuo didžiuojasi. Tiesiog nemėgsta etikečių ir pasirengusi mylėti visus, kas tik myli ją.

Miley Cyrus su tėvais / Socialinių tinklų nuotr.
Miley Cyrus su tėvais / Socialinių tinklų nuotr.

Beje, Miley kažkada sakė paliksianti Ameriką, jei Trumpas taps prezidentu. „Mes prišnekame tiek niekų, kurių išties neturėjome galvoje, – prisimena ji neapgalvotą pažadą. – Net jei būčiau išvažiavusi, ką, po velnių, tai būtų pakeitę? Be galo didžiuojuosi esanti aktyvistė, tai kaip galiu pabėgti ir palikti kitus, valdomus šio rasisto, seksisto ir pasišlykštėtino šikniaus? Negali leisti tik kitiems kovoti už save.“

Skamba miglotai ir kategoriškai. Bet iš esmės tik pati Miley Cyrus gali suprasti, kaip mąsto... Miley Cyrus (prodiuseris Markas Ronsonas yra pasakojęs, jog dainininkė mėgino išaiškinti, pagal kokią sistemą jos garderobe sukabinti drabužiai: suskirstyti pagal nuotaiką, spalvą dizainerį. „Kol visa tai dėstė, užpuolė migrena: tai tarsi albumų kolekciją rūšiuoti pagal garso inžinieriaus vardo paskutinę raidę!“).

 Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas
Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas

Tokia pati ji ir studijoje – Ronsonas sako, kad jei jo smegenys suktųsi tokiu tempu ar turėtų apdoroti tiek informacijos, nuolat būtų ant panikos priepuolio ribos. Vieną tekstą visai neseniai ji parašė pusę keturių ryto telefonu. „Manyje gyvena amžinai nepatenkintas kūrėjas, greitai pradedantis nuobodžiauti, todėl einu per gyvenimą skubėdama“, – prisipažįsta ji. Ir svarsto – gal sulėtinti tempą.

Bet turbūt dar ne dabar – metų viduryje turi pasirodyti nauji „Juodojo veidrodžio“ penktojo sezono epizodai; tą, kuriame vaidina pati, ji laiko itin vykusiu. „Retai būnu visiškai patenkinta savo darbu, bet labai didžiuojuosi tuo, ką padarėme su režisiere Anne Sewitsky“, – sako dainininkė apie rimčiausią savo vaidmenį kine. Be to, sėdo prie septintojo albumo, kurį ketina pristatyti vasarą; kaip tik sukaks dveji metai nuo ankstesnio „Younger Now“ pasirodymo. Kaip jis skambės? Dainininkė tikina, kad bus daugiau psichodelinių elementų, daugiau popmuzikos, daugiau hiphopo. Ji nenori prisirišti nei prie vienos giminės, nei prie vieno žanro. Todėl ir naująjį albumą sudarys mozaika iš viso to, kokia ji buvo anksčiau. 

Naujausi straipsniai