Pirmasis „Lietuvos balso“ mokytojas Donatas Montvydas: „Esu pasiryžęs padaryti bet ką, kad mano mokinys laimėtų“

Donatas Montvydas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2013-06-26 19:22
Trečiadienį Vilniaus restorane „Stikliai“ muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ kūrėjai ir TV laidų vedėjas Rolandas Vilkončius pristatė pirmąjį mokytoją. Juo tapo dainininkas Donatas Montvydas. O jo patarėju muzikiniais klausimais tapo vadybininkas Martynas Tyla.

Paklaustas, ko tikisi iš darbo šiame projekte, Donatas sakė, kad šis projektas atitinka jo muzikai keliamus reikalavimus ir yra aukščiausio lygio.

„Aišku, pirmiausia pagalvojau apie tai, ką pats galiu pasiimti iš to projekto ir ką galiu duoti kitiems žmonėms. Mane šis projektas sužavėjo tikrumu, kad mokytojai gali sakyti, ką galvoja“, – tikino D.Montvydas.

Dainininkas taip pat sakė, kad stengsis mokiniams nepiršti savo stiliaus, tačiau padarys viską, kad jo mokinys laimėtų.

„Keliu sau aukščiausius tikslus, todėl ir mano tikslas pats aukščiausias – kad mano mokinys laimėtų. Esu pasiryžęs bet kam – net dvigubam suktukui“, – juokaudamas sakė Donatas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Kadangi pats D.Montvydas dalyvavo ne viename projekte, jis neišvengė klausimų apie tai, kas, jo nuomone, buvo geriausias mokytojas. Donatas nedvejodamas įvardijo Rositą Čivilytę ir velionį Vytautą Šapranauską.

Prisiminė laimėjimo džiaugsmą

Renginyje, skirtame supažindinimui su pirmuoju jaunųjų talentų mentoriumi, koncertavo ir pirmojo „Lietuvos balso“ nugalėtoja Julija Jegorova. Po keletos jos atliktų dainų, Rolandas jai pateikė keletą klausimą apie tai, ką pajautė laimėjusi projektą.

„Tą minutę net nesupratau, kas vyksta, negalėjau patikėti. Atrodė, kad niekas nebesvarbu. Buvau pati laimingiausia ir tik kitą dieną supratau, kad laimėjau“, – sakė J.Jegorova.

Paklausta, kaip pasikeitė jos gyvenimas, mergina atsakė, kad pradėjo planuotis džiugius darbus. „O dabar tiesiog gyvenu“, – tikino Julija. Ji taip pat dalys patarimus jauniesiems scenos užkariautojams ir teigė, kad bus visada šalia jų.  

Į sostinės „Stiklių“ restoraną taip pat užsuko Berta Timinskaitė, Gabrielius Vagelis, Aistis Mickevičius, Rosita Čivilytė ir Žygis Stakėnas. Žinoma, projektą rengiančios įmonės „Elitaz“ atstovai Gediminas Jaunius ir Agneta Gabalytė irgi stebėjo kiekvieną renginio akimirką ir rūpinosi, kad paslaptis, kas tapo pirmuoju mokytoju, nebūtų atskleista per anksti.

Nuo rudens LNK eteryje startuosiančio antrojo projekto „Lietuvos balsas“ sezono vedėjos vairas Žmonės.lt žiniomis turėtų būti perduotas aktorei Ingai Jankauskaitei.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai