Pirmasis JAV sūnus, arba kaip Barronas Trumpas dar labiau atitolo nuo tėvo

JAV prezidentas Donaldas Trumpas su žmona Melania ir sūnumi Barronu / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-15 21:10
Jauniausiai JAV prezidento Donaldo Trumpo (71) atžalai Barronui TRUMPUI (11) teko nelengvas pirmojo šalies sūnaus vaidmuo. Teigiama, jog berniuko gyvenimą gerokai apsunkina tai, kad tėvas juo beveik nesidomi.

Tokių akimirkų jis tiesiog nekenčia. Prieš Padėkos dieną Barronui kartu su tėvu, mama Melania Trump (47) ir seserimi Ivanka (36) teko dalyvauti tradicinėse iškilmėse, kurių metu prezidentas suteikė malonę dviem kalakutams. Stilingu kostiumu vilkintis pirmasis sūnus (teigiama, kad prie oficialaus stiliaus nuo mažens pratinamas berniukas nekenčia džinsų ir mielai ryši kaklaraištį) nuoširdžiai stengėsi vaidinti, kad labai domisi tuo, kas vyksta pievelėje priešais Baltuosius rūmus, tačiau jam sunkiai sekėsi slėpti nuobodulį. Kai prezidentas galiausiai atliko savo misiją ir su patosu pareiškė, kaip puikiai jaučiasi padaręs gerą darbą, Barronas nesugebėjo net išspausti šypsenos. Regis, būtų bet ką atidavęs, kad, užuot stypsojęs prieš fotoaparatus bei kameras, būtų galėjęs leisti laiką savo kambaryje – žaisti arba stebėti mėgstamo futbolo klubo „Arsenal“ rungtynes.

Tėvui tapus galingiausios pasaulio valstybės galva, Barrono, net jei jis – „labai nepriklausomas, protingas ir puikiai žinantis, ko nori“, kaip tikina Melania, gyvenimas neabejotinai apsivertė aukštyn kojomis. Kitaip nei, pavyzdžiui, Johnas F. Kennedy jaunesnysis, Chelsea Clinton, seserys Bush ir Obamos, mažasis Trumpas neturėjo laiko pasiruošti tam, kas laukia, – jo tėvas nebuvo profesionalus politikas. Kol ekscentriškasis milijardierius nebuvo tapęs JAV prezidentu, jaunėlis (mama berniuką meiliai vadina „mažuoju Donaldu“) po pamokų mėgaudavosi laisve Niujorko „Trump Tower“ dangoraižyje esančioje milžiniškoje Trumpų rezidencijoje. Čia jam buvo paliktas visas aukštas – Barronas netgi galėjo nuspręsti, kaip jį dekoruoti ir pats piešti ant sienų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Su tėvu tylaus būdo berniukas ir iki tol bendravo mažai, o kai jis tapo prezidentu, ryšys dar labiau susilpnėjo. Trumpas vyresnysis visada daug dirbo, be to, keturias jau suaugusias atžalas iš ankstesnių santuokų turintį vyrą ne itin žavi bendravimas su mažais vaikais (Barrono ir jo vyriausiojo brolio, Donaldo Trumpo jaunesniojo, amžiaus skirtumas – 29 metai). Kalbama ir apie tai, kad bendro vaiko labiausiai troškusi būtent Melania, todėl finansiškai tėvas atžalą aprūpino su kaupu, o auklėjimas paliktas motinai.

Teisybės dėlei reikia pripažinti, kad ponia Trump – tikrai puiki mama, rūpinimąsi sūnumi pagrįstai vadinanti pagrindiniu savo darbu. Iki šiol pati gamina Barronui maistą ir supakuoja skirtą neštis į mokyklą priešpiečių dėžutę. Būtent ji kategoriškai pareiškė nesikraustysianti į Baltuosius rūmus iš Niujorko tol, kol Barronas nebaigs penktos klasės, – dėl šio sprendimo, pareikalavusio milžiniškų lėšų pirmosios ponios ir vaiko apsaugai, Trumpų pora aršiai kritikuota. Melania pasirūpino, kad Baltuosiuose rūmuose kuo dažniau lankytųsi ir jos tėvai Viktoras bei Amalija Knavsai – sūnaus mylimi seneliai (beje, Barronas laisvai kalba slovėniškai – gimtąja mamos kalba). Dabar jauniausioji prezidento atžala lanko maždaug pusvalandis kelio automobiliu nuo Baltųjų rūmų esančią episkopalinę Šv. Andriejaus mokyklą Potomake, Merilande (mokslo metai kainuoja apie 34 tūkstančius eurų).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Savaime aišku, pirmasis JAV sūnus sulaukia milžiniško žiniasklaidos dėmesio, tai uždaram ir droviam Barronui kelia didžiulį diskomfortą – kaip ir dieną naktį šalia esantys Slaptosios tarnybos agentai. Netgi jo pirmtakės Barbara Bush ir Chelsea Clinton viešai paprašė palikti berniuką ramybėje: „Jis tikrai nusipelnė to, ko ir visi vaikai, – džiaugtis vaikyste.“

Teigiama, kad Barronas labai laukia savaitgalių, kai visa šeima skrenda į Palm Bičą, kur turi vilą. Tada berniukas turi retą galimybę pabendrauti su tėvu žaisdamas golfą. Nors viena tokia kelionė valstybei kainuoja maždaug 2,8 milijono eurų! Vien už valandą skrydžio „Air Force One“ lėktuvu tenka pakloti apie 120 tūkstančių. Beje, pirmosios šeimos Padėkos diena viloje, kai buvo saugoma ir virš jos esanti oro erdvė, pasak žiniasklaidos, Amerikai atsiėjo nei daug, nei mažai – 13,9 milijono eurų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Naujausi straipsniai