Pirmas kartas televizijoje: būdama dvejų metų Miley Cyrus pertraukė savo tėčio interviu

Miley Cyrus dabar ir būdama dvejų metukų / „Scanpix“/AFP ir „Youtube“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-01 16:00
Skandalingoji atlikėja Miley Cyrus išgarsėjo paauglystėje vaidindama garsiąją Haną Montaną, tačiau tikrasis jos debiutas televizijoje buvo kur kas anksčiau.

Kadangi Miley Cyrus tėtis yra garsus kantri muzikantas Billy Ray Cyrusas (52 m.), ji nuo pat kūdikystės buvo pramogų pasaulio dalis.

Miley Cyrus tėtį lydėdavo į gastroles ir laidų filmavimus, o kartais užkulisiuose jai pasidarydavo nuobodu, taigi ji pabėgdavo nuo savo auklės ir lyg niekur nieko ateidavo ten, kur vykdavo visas veiksmas.

Kadras iš „Youtube“
Kadras iš „Youtube“

Šią savaitę 21-erių dainininkė viešėjo Jay Leno pokalbių laidoje ir šis parodė mielą archyvinį vaizdo įrašą, kuriame būdama dvejų metukų mažoji Miley pertraukė savo tėčio interviu – tai pirmas kartas, kada Miley Cyrus pasirodė televizijoje.

Vaizdo įraše matyti, kaip laidos vedėjai sutrinka pamatę artėjančią mažylę su lėlių vežimėliu. Prie dukros pribėgęs Billy Ray Cyrusas bando ją paimti į rankas, tačiau mergaitė atsisuka į kamerą ir pradeda ploti. Vėliau rodoma, kaip sėdėdama ant laidos vedėjos kelių Miley įdėmiai stebi ją filmuojančią kamerą, o paprašyta tėčio parodo ir namie išmoktą triuką – pavarto akis.

Kadras iš „Youtube“
Kadras iš „Youtube“
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai