Pirmąkart kartu atostogavę Anžela Adamovič ir Žygis Gečas Ibisoje leidosi į spontanišką nuotykį

Anželos Adamovič ir Žygimanto Gečo atostogos Ibisoje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-26 19:17
Dainininkų pora – Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas – vos prieš kelias dienas grįžo iš pirmų bendrų judviejų porai atostogų. Poilsiui ir romantikai jiedu pasirinko Ibisos salą ir grįžo kupini gerų emocijų bei dar labiau įsimylėję.

Saloje pora praleido dešimt dienų – tiek jiems pilnai užteko pamatyti kone visus gražiausius salos kampelius, pailsėti ir grįžti į Lietuvą su naujomis jėgomis.

„Jau senokai planavome, kad reikia kartu išvykti atostogų, bet neturėjome jokio konkretaus tikslo ar noro, kur jas praleisti. Ko tikrai norėjome – kad būtų šilta ir kad būtume kartu, visa kita buvo nesvarbu. Kartą Žygis pamatė kelionės į Ibisą pasiūlymą ir aš jam pritariau“, – Žmonės.lt pasakojo A.Adamovič.

Saloje jiedu lepinosi visai ne rudeniškai orais – nors karštais sezonas jau pasibaigęs, dienomis čia būdavo apie 20-25 laipsnius šilumos. „Tokia temperatūra – labai gera, nes nėra per karšta, o ir pasideginti galima, ir paplūdimyje pabūti“, – patikina Anžela.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Aplink salą – su motoroleriu

Pašnekovė pasakojo, kad jiedu tikrai žinojo, jog saloje pasyviai laiko leisti nenorės, todėl svarstė skirtingas pramogas.

„Būti vienoje vietoje ar tiesiog gulėti ilgai paplūdimyje mums abiems sunku – iškart pasigendame veiksmo. Saloje išsinuomojom motorolerį ir beveik visas dienas su juo pravažinėjome, net vardą jam davėme (juokiasi). Tokiu būdu galėjome aplankyti išties daug gražių vietų, susiradome ir draugų – būrys ispanų taip pat buvo atvykę čia pailsėti. Nardyti nebandėme – nei aš, nei Žygis neturime tam potraukio“, – pasakojo atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ar pora apsilankė garsiuosiuose Ibisos vakarėliuose, juk sala garsėja pašėlusiomis naktinėmis pramogomis... „Norėjome nueiti bent į vieną vakarėlį – tiesiog tam, kad pamatytume ir susidarytume apie tai savo įspūdį. Šiaip nesame mėgėjai siausti naktiniuose klubuose, todėl tai sugalvojome labiau iš smalsumo, o ne poreikio“, – sakė keliautojai.

Kaip tarė, taip padarė: su motoroleriu nuvyko į vieną iš paplūdimio vakarėlių – visai šalia jūros esantis naktinis klubas šventė sezono uždarymą.

„Ten buvo didžiulė minia žmonių – autobusai, motoroleriai, automobiliai, taksi, visi grūdosi... Negana to, vakarėlio muzika neatitiko nei mano, nei Žygio skonio – grojo house ir visą vakarą visiškai nesikeitė, todėl šiek tiek pašokus mums greitai nusibodo...“ – šypteli Anžela.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Romantiška naktis pajūryje

Pora greitai suprato, kad būti vakarėlyje ir kankintis nėra tikslo, todėl bevaikštinėdami šalia pajūriu pamatė daug laisvų gultų, stovinčių čia pat, prie vandens. Kuprinėje jiedu turėjo kelis pledus, todėl akimirksniu sugalvojo spontanišką planą – naktį praleisti čia pat, ant vieno iš šių gultų.

„Keisčiausia, kad pabudusi pusė trijų nakties pamačiau, kad vakarėlis jau senokai pasibaigęs, žmonių nebėra, o Vilniuje juk tūsai iki paryčių būna. Tik iš kalnų pusės girdėjome, kad kažkur panaši muzika dar tebegroja – kažkas darė pratęsimą“, – juokėsi Anžela.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Rytas buvo nuostabus – pasitikome saulę gulėdami prie pat jūros, buvo labai šilta, jauku ir gera“, – čia pat priduria prisiminusi romantišką šio nuotykio pabaigą.

Ar sala patenkino judviejų lūkesčius ir nenuvylė?  „Mums abiems Ibisa labai patiko, pasisėmėme teigiamų įspūdžių. Prieš kelionę draugai klausinėjo, kodėl pasirinkome būtent Ibisą, ar norime vakarėliuose pasiausti? Iš tiesų tikrai neturėjome to tikslo, juolab, kad ir vykome jau ne sezono metu – ne vakarėliai, o pati sala ir buvimas kartu buvo svarbiausia“, – teigė pašnekovė.

Anžela atsiminė, kad dar nepasibaigus atostogoms jau pajuto jų ilgesį: „Kai buvo likusios kelios dienos iki atostogų pabaigos, su Žygimantu pajutome, kad joms dar nepasibaigus jau pradėjome jų ilgėtis (juokiasi). Kai grįžome, iškart pasinėrė į darbus, bet, manau, po pirmos bendros kelionės dabar jau tikrai labai ilgai neteks laukti antrosios ar trečiosios.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Dar labiau įsimylėję

Sakoma, kad kelionės – puiki galimybė patikrinti kito žmogaus charakterį, mat būdamas ne savo komforto zonoje jis dažnai parodo dar nematytas savo asmenybės puses. Galbūt pirmoji bendra kelionė pateikė staigmenų ir šiai porai?

„Mes net patys stebėjomės, kaip puikiai sutariame – kartu buvome 24 valandas per parą, bet jokių pykčių ar nesusipratimų nekilo. Šios atostogos buvo tarsi dar vienas atradimas mūsų porai – supratome, kad kartu mums gerai visur – ir namuose būti, ir į keliones leistis. Tarkime, kad ir ta nakvynė paplūdimyje ant gultų – mudu juos pamatę tiesiog susižvalgėme ir be žodžių supratome, kad taip, mes čia tikrai nakvosime po atviru dangumi. Kelionė mus dar labiau suartino“, – patikina šyptelėjusi A.Adamovič.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai