Pirmąjį gimtadienį grupė „Kitokios“ audringai atšventė naktiniame klube „Moscow“

Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva / M.Boguševičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-29 14:57
Naktį į šeštadienį grupės „Kitokios“ merginos Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė koncertavo Vilniaus naktinio klubo „Moscow“ publikai. Koncerto būta proginio – merginos atšventė pirmąjį „Kitokių“ gimtadienį, mat dviese grupėje jos liko vos prieš metus. Bet per tuos metus, tikina, nudirbo daug, o užmojai numatyti dar didesni.
M.Boguševičiaus nuotr.
M.Boguševičiaus nuotr.

Rusakalbių Vilniaus gyventojų pamėgtame naktiniame klube „Moscow“ I.Burlinskaitė ir G.Lebedeva koncertavo jau ne pirmą kartą. „Gavome pasiūlymą iš klubo vadovo. Pirmasis mūsų koncertas patiko ir vadovui, ir publikai, todėl pakvietė vėl, o mes sutikome“, – paklausta, kodėl „Kitokios“ gimtadienį šventė čia, sakė I.Burlinskaitė.

Vakaro metu merginos susirinkusiai publikai atliko savo rusišką programą, kurioje – ir autorinės, ir perdainuotos kitų garsių atlikėjų dainos. „Norėjome gerbėjus pradžiuginti savo dainomis, nuoširdumu, sceniniais kostiumais. Šiuo metu galime džiaugtis, nes turime labai nemažai koncertų. Visi jie būna labai smagūs: susirenka graži, linksma publika, su kuria mums būna gera. Džiaugiamės tuo“, – Žmonės.lt sakė I.Burlinskaitė.

Anot I.Burlinskaitės, to, kad merginos dainuoja rusiškai, skeptiškai vertinti nereikėtų. „Lietuvoje yra nemažai rusakalbių, pati turiu daug draugų rusų. Nemanau, kad reikėtų kažką čia skirstyti... Be to, mūsų rusiškos dainelės yra įrašytos seniau, todėl nereikėtų čia kažką įžvelgti. Mes su Greta žmonių neskirstome, visiems esame draugiškos, mandagios“, – tikino atlikėja. 

Koncertų gausa besidžiaugiančios „Kitokios“ ruošiasi gerbėjams uždainuoti ir angliškai: „Įrašinėjame daineles anglų kalba. Orientuojamės ne tik į Lietuvos publiką – mus dažnai kviečia koncertuoti Londone, todėl norime turėti programą su angliškomis, lietuviškomis ir rusiškomis dainomis.“

M.Boguševičiaus nuotr.
M.Boguševičiaus nuotr.

Ką „Kitokios“ atrėžtų tiems, kurie įsitikinę, kad iš tiesų merginos dainuoti nemoka? „Yra visokių žmonių, visokių kalbų. Viskas žmonėm būna negerai. Dainuoju – negerai, sportuoju – negerai... Mes su Greta esame vieši žmonės, abi pasirinkome tokį kelią, todėl turime priimti ir kritiką. Vieniems mūsų dainavimas ir koncertai patinka, kitiems – ne. Jie gali į mūsų koncertus neateiti. O mes džiaugiamės, kad publika yra, gerbėjų randame vis daugiau, koncertuojame vis dažniau. Turbūt, neveltui...“ – šypsosi I.Burlinskaitė. 

Paklausta, galbūt netrukus gerbėjai galės džiaugtis ir debiutiniu „Kitokių“ albumu, I.Burlinskaitė atskleidžia nenumačiusi to planuose: „Dainų albumui turime pakankamai, bet apie tai nesvarstome. Albumas neatrodo kaip pelningas dalykas, nelabai mums jo norisi.“

M.Boguševičiaus nuotr.
M.Boguševičiaus nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai