Pirmajame „Žvaigždžių duetų“ pusfinalyje Donatas Katkus ir Inga Norkutė-Žvinienė skaldė anekdotus

Donatas Katkus / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nors paskutinės kovos prieš finalą kupinos nerimo ir susikaupimo, LNK projekto „Žvaigždžių duetai. Istorija prasideda iš naujo“ dalyviai ir komisija nestokoja geros nuotaikos.

Pirmadienio vakarą nufilmuotame pirmajame pusfinalyje, kurį žiūrovai išvys šį šeštadienį, susikovė trys poros: Inga Norkutė-Žvinienė ir Karolis Akulavičius, Lina Rastokaitė ir Egidijus Sipavičius bei Agnė Buškevičiūtė ir Justinas Lapatinskas. Juos vertino gerai pažįstami komisijos nariai Merūnas Vitulskis, Kristina Kazlauskaitė, Laima Lapkauskaitė ir Donatas Katkus.

„Žvaigždžių duetų“ dalyviai susikovė pirmajame pusfinalyje (60 nuotr.)
+54

Ingos ir Karolio pasirodymas, kuomet jie vaidino renginio, į kurį vėluoja atvykti R.Cicinas, vedėjus, Donatui Katkui priminė istoriją, kai jis dvi valandas pasakojo anekdotus klausytojams, susirinkusiems į Merūno koncertą. Pasak maestro, dainininkas vėlavo net dvi valandas.

Vos tik D.Katkus užsiminė apie anekdotus, buvo iš karto paprašytas papasakoti kelis. „Vyras vejasi, vejasi, vejasi moterį ir galiausiai ji jį sugauna“, – anekdotą skėlė maestro.

„Čia taip pat, kaip bėga vištą nuo gaidžio ir galvoja, ar ne per greitai?“ – jam atliepė Inga. „Gaidys sako „apsirikau, apsirikau“, o višta „nieko tokio, nieko tokio“, – kaip visada subtilų ir savotišką humoro demonstravo D.Katkus.

Tuo tarpu vakaro vedėjas Andrius Butkus Merūno paklausė, kodėl jis dvi valandas vėlavo į koncertą. „Būna, kad padanga sprogsta, susergu ar žmona užrakina namus ir neišleidžia“, – juokdamasis atsakė M.Vitulskis.   

Karolis Akulavičius, Inga Norkutė-Žvinienė ir Rytis Cicinas / Luko Balandžio nuotr.

 

Skaitykite daugiau