Pirmąją Motinos dieną švenčianti Ineta Žvagulienė: „Jaučiuosi šiek tiek keistai“

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Praėjusią vasarą pirmagimės dukros Barboros su vyru Ąžuolu sulaukusi atlikėja Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pirmąkart švenčia Motinos dieną. Garsi moteris pripažįsta, kad sulaukti sveikinimų šią dieną yra neįprasta, bet tuo pačiu labai malonu.

Žmonės.lt I.Puzaraitė-Žvagulienė džiaugėsi, kad Motinos dieną galės ne tik pasveikinti savo mamą, bet ir sulaukti sveikinimų pati.

„Jaučiuosi šiek tiek keistai, tačiau nelabai ypatingai. Mamos diena žavi tuo, kad vaikutis gali pasveikinti mamą, o manoji dar yra per maža. Šiaip tokių švenčių nesureikšminu ir jų nereikia švęsti, bet ši diena svarbi tuo, kad vaikelis gali pasveikinti savo mamą. Gražu, kad galiu pasveikinti savo mamą, o kažkada jau ir mane Barbora sveikins su mamos diena“, – teigė I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Ineta pripažino, jog šiuo metu savo gyvenimo be dukters Barboros nė negali įsivaizduoti.

„Negaliu pasakyti, kad būnant mama įvyksta daug pokyčių. Žinoma, auginant vaikelį pasikečia bene viskas, tačiau po Barboros gimimo jaučiausi taip, lyg jau visą gyvenimą esu mama. Visi sako, kad manęs be vaiko neįsivaizduoja, neįsivaizduoju ir aš savęs be Barboros“, – pasakojo Ineta.

Ąžuolas Žvagulis ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

I.Puzaraitė-Žvagulienė pripažino, kad gimus vaikui svarbiausia užduotis – prisiimti atsakomybę.

„Ką reiškia būti mama? Tai – atsakomybės turėjimas ne tik už save, bet ir už mažą vaikelį“, – teigė I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Ineta su seserimi Irūna vaikystėje mamai dovanodavo pačių darytas lėles ir atvirukus. Jų Ineta ateityje labai laukia ir iš savo dukters Barboros. Tiesa, labiausiai jaunąją mamą džiugins pirmą kartą iš dukros lūpų ištarti žodžiai „Aš tave myliu, mama“.

„Kiekvienais metais kurdavome lėlytes, piešdavo piešinius, dar ir dabar mūsų mama saugo tas dovanėles. O dabar labiausiai laukiu Barboros rankučių darbo, tai yra gražiausia. O kai subrenda, vaikai už pinigus perka tas dovanas, tai jau nelabai“, – sakė I.Puzaraitė-Žvagulienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ineta Puzaraitė: „Pirmus tris draugystės mėnesius Ąžuolas net nepaėmė man už rankos“

Motinos dieną Ineta praleis su šeima gimtojoje Marijampolėje, kur sveikins jau močiute tapusią savo mamą.

„Mano mama sako, kad pati kartais dar nesupranta, jog yra močiutė, su tuo ją ir sveikinsime“, – juokėsi Ineta.

Ąžuolas Žvagulis ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Skaitykite daugiau