Pirmąją kolekciją sukūrusios 21-erių Gabrielės Gineikaitės modeliu taps ir seksualioji sesuo Ieva

Iš kairės: kolekcijos modelis, Gabrielė Gineikaitė, Gabrielė su seserimi Ieva / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-18 10:41
Kartą pasirodžiusios viename mados renginyje Vilniuje seserys Gabrielė (21) ir Ieva (29) Gineikaitės neliko nepastebėtos – išskirtinės išvaizdos moterys kaip mat tapo dėmesio centru. Žmonės.lt pakalbinta Gabrielė, pasirodo, turi didelių ambicijų gyvenime, o viena iš jų išsipildys jau šį penktadienį.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Abi su seserimi esame kilusios iš Kauno: prieš du metus išsikrausčiau gyventi į Vilnių, o Ieva kartu su sūnumi liko gimtajame mieste“, – pasakojimą pradeda Gabrielė Gineikaitė.

Anksčiau Gabrielė šoko merginų šokių grupėje „Girls Only“, tačiau su laiku suprato, kad norėtų imtis kitokios veiklos. „Prieš kelis metus nutraukiau savo, kaip šokėjos, karjerą. Norėjau kurti, siūti ir įgyvendinti visas idėjas mados srityje. Lankydamasi geriausiuose pasaulio klubuose esu sutikusi ne vieną įžymybę – pamačiusi jų aprangą pagalvodavau, kad aš sugebėčiau sukurti tikrai ne prasčiau. Nustojusi keliauti pradėjau dar labiau domėtis mada, ypač – vakarinėmis suknelėmis. Studijavau drabužių dizainą, nusipirkau profesionalias siuvimo mašinas, lankiau įvairius kursus ir stengiausi kuo daugiau išmokti pastaruosius trejus metus“, – pasakojo G.Gineikaitė.

Pastangos nenuėjo veltui: penktadienio vakarą Kauno klube ji pristatys pirmąją savo kolekciją „Top To Bottom“, kurios vienu iš modelių taps ir Gabrielės sesuo Ieva. Mergina džiaugiasi, kad jos prekės ženklas, nors dar visai naujas, jau spėjo patraukti dailiosios lyties atstovių dėmesį.

„Per Moters dieną sukūriau feisbuke puslapį „Top To Bottom“, kuriame dedu savo darbus. Vos per kelias dienas ten susirinko per 3000 gerbėjų“, – džiaugėsi pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Patikėjusi savo sėkme G.Gineikaitė pradėjo svajoti ir apie pirmosios kolekcijos pristatymą: „Kūrybos pradžią norėjau padaryti su trenksmu, tad sutarusi su naktiniu klubu nusprendžiau padaryti pirmąjį savo kurtų bei siūtų suknelių kolekcijos pristatymą. Su manimi dirba didelė komanda: 14 profesionalių modelių, šokėjos „Girls Only“, makiažo, šukuosenų, juvelyrikos meistrai“, – vardijo pašnekovė.

Morališkai ją palaikė, žinoma, sesuo, kuriai Gabrielė taip pat dėkinga. „Labiausiai padeda mano vaikinas, geriausia draugė, ir sesuo. Viena dėl kitos padarytume viską. Ant rankos turiu tatuiruotę, kurioje parašyta „Family First“ – vien šie žodžiai jau daug ką pasako. Nors ir gyvenam skirtinguose miestuose, tai mums netrukdo dažnai matytis ir dalyvauti vienai kitos gyvenimuose“, – šyptelėjo Gabrielė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mados renginyje visų akys krypo į įspūdingų formų Ievą ir Gabrielę Gineikaites

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai